Kupovina

''Čaj za testo preliven čokoladom'' GOSPODE

A inače su im prevodi na srpski često kriminalni i besmisleni, a pritom se radi o drugom zvaničnom jeziku u upotrebi. Još jedan dokaz užasnog odnos prema srpskoj zajednici.
 
Da li neko možda ima iskustva sa Arolom, onlajn parfimerijom? Cene su im sumnjivo niske, a društvene mreže bez ikakvog sadržaja i komentara (sajt deluje profi). Vidim da ih neke web trgovine navode kao prodavce kozmetike, pa me zanima da li je uopšte iko čuo ili još bolje ima iskustva?
 
Razumete li se u televizore? Da li je 200 evra malo, puno, prosek, za TV od 40 inča sa Google TV platformom? Ja nikada ranije nisam kupovao i nimalo se ne razumem 😂
 
To je dobra cena čak i za TV od 32 inča. Tako da možda ima smisla da mu daš šansu.

Nikad nisam čuo za taj brend, ali verovatno je nešto u rangu Vivaxa.
 
To je baš jeftina varijanta. Ne znam da li je na popustu, ili mu je to cena redovna, ali bih se složio sa Milanom da je verovatno u pitanju nešto nalik Foxu, Vivaxu i sl. kod nas. Mene su davnih dana savetovali da ipak gledam neke proverenije brednove, bez obzira što se maltene sve komponente prave na nekoliko mesta i da imam na umu dostupnost servisa (i garanciju)

A opet, više i nema pravila. Meni je na LG crklo komplet osvetljenje nakon izlaska iz garancije pa sam za popravku dao pola od onoga koliko sam ga platio. Moji imaju neki no name led tv i radi im godinama bez problema, iako sam primetio da je procesor loš i da se često zapuca ako se koriste app ili usb.
 
Ja sam preko veze direktno od uvoznika za 45.000 kupio Samsung smart TV, 4K, koji sam posle viđao u prodavnicama za preko 70.000. 💀
 
Nenormalno napucaju maloprodajne cene, a čak i između prodavnica postoji ogromna razlika. eponuda je dobra za poređenje gde šta koliko košta.
 
To je baš jeftina varijanta. Ne znam da li je na popustu, ili mu je to cena redovna, ali bih se složio sa Milanom da je verovatno u pitanju nešto nalik Foxu, Vivaxu i sl. kod nas. Mene su davnih dana savetovali da ipak gledam neke proverenije brednove, bez obzira što se maltene sve komponente prave na nekoliko mesta i da imam na umu dostupnost servisa (i garanciju)

A opet, više i nema pravila. Meni je na LG crklo komplet osvetljenje nakon izlaska iz garancije pa sam za popravku dao pola od onoga koliko sam ga platio. Moji imaju neki no name led tv i radi im godinama bez problema, iako sam primetio da je procesor loš i da se često zapuca ako se koriste app ili usb.
Puna cena mu je 230 evra, ja sam sa nekim popustom izasao na ravno 200.

Stigao TV za sat i po vremena 😁 slika je odlična, GoogleTV platforma mi je super isto. Kad sam pustio muziku, zvuk je užas bio, mada sam skapirao posle da mogu da menjam zvučne profile, pa kad sam stavio na Music, super je zvuk posle bio. Blago zapuckava kada se prelazi između aplikacija, ali ništa veliko.

Dobio sam takođe i 2 godine produžene garancije tako da sam miran bar 4 godine.

Mada eto pričam sa drugaricom, malo sam joj i pokazao ovde ponudu i cene televizora, kaže svakako da je generalno daleko jeftinije u Češkoj no u Srbiji. :(
 
Sve je jeftinije u EU nego u Srbiji, a pre nekoliko nedelja sam od ekonomista na N1 saznao da je to zbog toga što na našem tržištu nema dovoljno konkurencije i zato može ko kako hoće. Kaže profesorka sa ekonomskog fakulteta u Beogradu da je potrebno da imamo više od 10 lanaca veličine Lidla da bi se bilo šta promenilo. Isto važi i za tehnologiju, gde faktički na prstima jedne ruke možemo da izbrojimo prodavce.

Zato živeo KupujemProdajem i roba iz Mađarske! :D
 
Kupio sam Macbook M3. Ima li netko ovdje da koristi Mac? Imam nekoliko pitanja... :LOL:
 
Back
Top