Kupovina

Imam taj isti za posao i samo za to ga koristim tako da zavisi sta te zanima.
 
Sutra se otvara Mix Markt u Beogradu (27. marta 7 i Sarajevska 70a, radno vreme 08-21h) i Novom Sadu (Bulevar oslobođenja 76, radno vreme 09-23h). Nudiće proizvode iz raznih zemalja, a najviše ističnoevropskih (ruska, rumunska, poljska hrana itd).​

3HeqTXW.jpeg


8j8kvZu.jpeg


Ne deluje da će biti nešto povoljni, ali imaće malo drugačiju ponudu od one na koju smo navikli u našim trgovinama.

O1jXinu.jpeg


JgUeeM7.jpeg


CRxIxYV.jpeg


1jaQ5Q1.jpeg


AePZxUz.jpeg


oZmmnhJ.jpeg
 
Interesuje me kečap i sokići. :D

Cene u skladu sa platama, naravno. Rusa. :D

Nego, je l' ste znali da DM ima jeftine parfeme? Ja slučajno otkrio juče preko nekog parfem influensera koji je preporučio parfem od 600 RSD. Kupio sam i nisam se pokajao, taman malo za promenu.
 
Možeš da pogledaš u Hungarikum centru u Novopazarskoj u Beogradu, oni drže to. Bude ponekad u Maksiju i Idei...
Trebalo bi da bude i u ovom novom MIx Marktu, njihov lanac takođe drže Marlenka proizvode.
 
Pa bilo bi vreme da dobijemo još jednog velikog igrača. Manje zemlje od nas imaju mnogo više intl lanaca. S obzirom na to kako nas ovde deru sa cenama kapriam da bi bilo koristi.
 
Naravno, što više konkurenata to niže cene. Samo neka dolaze.
 
Super vest, Lidl ionako počeo nenormalno da iskače na svakom ćošku i svaka druga reklama Lidl
 
Vidim da je Carrefour preuzeo Coru, a sećam se Corine radnje u Mađarskoj kao super jeftinog, oooogromnog hipermarketa sa tehnikom i kvalitetnim namirnicama. Mislim da mi je to tada bio prvi momenat spoznaje koliko smo zapravo jadni, a koliko sve skupo plaćamo.

SPAR, Kaufland, Auchan, Aldi...nisu svi na istom nivou, ali konkurencija je sjajna stvar i uvek dobrodošla.
 
Bio sam u Mix Marktu i kupio letonsku bombonjeru. Možda Dons prođe u finale :D

20240509_210137.jpg
 
Back
Top