lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Zaslužili su finale barem još sa Triana Park i Laurom Rižoto.
Doduše, Probka i What for nisu bile pjesme za zadnje mjesto u polufinalu
 
Nisam mnogo optimističan, ali imam osjećaj će se ovim običnim gledaocima koji nisu veliki fanovi njihova pjesma dosta svidjeti, mislim da ove godine imaju malo veći zalet nego inače
 
t3MG4Wj.jpeg
 
Kad sam gledao isečke iz njegovog polufinala njegov mi je prijao, a i privukao pažnju jednostavnim vizualom. Ovo bi bila fina FSC pesma, ali u ovoj konkurenciji ne znam da li može da se nada finalu.

Letonija mi je uz Portugaliju i Litvaniju najdosadnija ESC zemlja, izbrisao mi se Excel sa svim rangiranjima od 2004. ali se sećam da su mi bili u bottom 5...
 
SMALL TALK: Dons | :lv: Letonija 2024.

 
Meni je zao Letonije…taman posalju odlicnu pesmu i verovatno ce opet izvisiti i ispasti. 😔
 
Nažalost, mislim da od prolaska nema ništa. Nastup je baš basic i nema nikakve dinamike. Ipak, držaću fige.
 
Mislim da će nažalost biti bottom 3.
Posve neinspirativan nastup, a njegova pojava dosadnog robijaša ne pridonosi utisku
 
Poslali su odlicnu pesmu i prosle godine😔
Ali ove godine mi se baš činila pjesma kao nešto što bi normalno prošlo u finale, dovoljno mainstream i blisko ljudima koji gledaju Eurosong, ali eto nažalost ništa od toga...
 
Mislim da se ovde šanse za prolazak polako svode na nulu, pre svega zbog bezveznog koncepta nastupa. Jedva sam odgledao generalku od 3 minuta, a volim pesmu što dovoljno govori koliko je neinspirativno.
 
Mislim da se ovde šanse za prolazak polako svode na nulu, pre svega zbog bezveznog koncepta nastupa. Jedva sam odgledao generalku od 3 minuta, a volim pesmu što dovoljno govori koliko je neinspirativno.
Neko mi je ukrao tastaturu
 
Back
Top