lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Pa da, al’ ajd lako još za sunce, nego mi je apsolutno nezamislivo i jezivo da u utorak na kraju među 10 finalista ne stoji 🇱🇹 LITHUANIA
Isti sam ti... :(
 
Bravo @Choda , super intervju! Boze koliko je draga :love:. Bas mi je drago da si je pitao ono u vezi svih problema koje je imala na probama. Iako ona konstantno govori "no drama" "ja sam smirena" i slicno, u tom delu intervjua moze tacno da se oseti dok prica da bas i nije "calm". Nadam se da ce u utorak uci nekako u finale, zasluzila je.
 
Bravo @Choda , super intervju! Boze koliko je draga :love:. Bas mi je drago da si je pitao ono u vezi svih problema koje je imala na probama. Iako ona konstantno govori "no drama" "ja sam smirena" i slicno, u tom delu intervjua moze tacno da se oseti dok prica da bas i nije "calm". Nadam se da ce u utorak uci nekako u finale, zasluzila je.
Hvala 😍

Ne znam, ali nekako mi intuicija kaze da ce ici u finale, mozda gresim ali bilo je i vecih iznenadjenja kad su u pitanju lladionice :)
 
Čekaj, zašto Franka Flopelić Ćorluka njoj lajka i komentira slike na instagramu?
 
Studirale skupa na Berkli koledžu.
 
Last edited:
Monika se danas sastala sa litvanskom zajednicom u Pijemontu. Kaže da će se radovati podršci litvanskih zajednica iz cele Evrope.
Aurelija Orlova, predsednica litvanske zajednice u Pijemontu, kaže da Italijani nisu ludi za Evrovizijom i da ih više zanima Sanremo, čak neki njeni prijatelji ni ne znaju za takmičenje.

H4GSo04.jpg


vDzBVtz.jpg


FqtykOD.jpg


Posetila je i Rivoli, mesto udaljeno 14km od Torina. U njemu ima kuća i crkvi iz 14. veka, a najpoznatija građevina je zamak koji je nekada pripadao porodici Savoj, a sada je tamo muzej savremene umetnosti u kome se nalazi oko 200 umetničkih dela, a najvrednija je instalacija Majka Vinkelmana "Human One" vrednosti od 39 miliona dolara.​

3JbVoJ9.jpg


jIesUyB.jpg


y6xVBaU.jpg
 
Uopće ne sumnjam da je žiri sinoć pao na ovu eleganciju i jednostavnost, još to večeras malo podeblja publika i finale je tu.
 
Ja baš nisam siguran za žiri. Nemam pojma.

Mislim u ovome svemu ona je najbolja, pjesma je ok, ali ništa specijalno. Kao s jadranske terase '85. Svakako se nadam da prolazi jer ona zaslužuje.
 
Ovo je retka situacija kod mene da mi je pesma medju slabijima, a opet bi mi bilo drago da prodje, i kao sto sam pisao ranije, fali malo elegancije na Evrovizijie i u finalu.
 
Back
Top