lt Litvanija 2023: Monika Linkytė - Stay

Na mene je ostavila možda i najjači utisak. Sad mislim da nimalo nije nemoguće da na kraju bude na levoj strani tabele.
 
I ona je bila micasta, pesma je lepa, vokal odlican, samo da je nastup bio pamtljiviji.
 
Nek je sa srećom mojoj najdražoj večeras, idemo po top 15 🫶🫶
 
Ja je nekako vidim u top 10. Ako se kojim slucajem to ne desi, svakako mislim da je sigurna za levu stranu tabele zbog jake dijaspore.
 
Ovo je baš veliki redemption story za mene, nisam je mogao smislit 2015., ni nju ni Vaidasa, a pogotovo njihovu pjesmu 🤮
Sad bi je držao i čuvao kao kap vode na dlanu i nakon ovakve predivne pjesme opraštam joj tu 2015.
Čiuto tuto ❤🙏
 
Dobra je bila. Ne toliko upecatljiva kao na nacionalnom izboru ali dobra. Ima sanse za top 15.
 
Voleo bih da dostigne top 10, ali očekujem plasman u rangu prošlogodišnjeg, odnosno neko 13-14. mesto, što je jako dobro.
 
Duša moja nadomak top 10, bravo 🧡 bolje da je ona 8. umjesto baltičke sestrice al bože moj.
Litva drzi konstantu, ESC preporod!
 
Bas mi je zao sto nije usla u top 10, zasluzila je. Veceras sam nosio narandzasti duks, i ispalo je kao da sam u njenom timu hehe.
 
Verovatno najpitkiji nastup u finalu i prava šteta što je tako malo falilo da bude među deset najboljih.
 
Sjajna izvedba opet, bravo za Moniku i za dobar plasman 🧡
 
Pesma je došla do svoje publike, prosto predivno. Tako je wholesome sve oko Monike ove godine.
 
Nakon pfa mi je bila solidna, ali veceras me je potpuno osvojila, stvarno predivna pesma i izvedba.
 
Baš mi je krivo što je zamalo izmakao top 10, ali ovo je fenomenalan rezultat. Drago mi je što se Litvanija vratila u kolosek, nakon godina neuspeha i loših pesama.
 
Back
Top