Ljubav, navika, panika

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,529
Points
118
LjubavNavikaPanika.jpg

Ovde možete izneti vaše ljubavne jade, zgode i nezgode. Pišite o venčanjima, zajedničkom životu, sastancima i rastancima. Da li ste sa nekim ili nekom težite iz navike, i ima li kod vas panike kada je reč o emotivnom statusu.
 
Isto, pa sam se šlogirao, rekoh nije valjda nova sezona ili neki rimejk
 
To bi onda išlo u potforum Kultura, a ne ovde. A i kad se setite Seke, sve će vam biti super :D
 
Odlična tema. Šteta što nemam šta da ponudim jer mi se ne dešava ništa.
 
Dobra je to serija bila 😂 dobro je sto imamo nove teme
 
Pa evo da povučem nogu što se kaže.. Bio sam na dejtu posle milion godina i čudno se osećam najiskrenije. Najgore što smo imali odličnu komunikaciju a onda su uživo očekivanja bila prevelika. Bilo nam je super do jednog momenta. Najveći problem je što nalećem na nesigurne i nesnađene biseksualne muškarce koji ne znaju šta hoće. Muka mi je od toga da nalećem na isti tip muškaraca. Imam puno razumevanja ali ono.. ispadam sto puta hrabriji i zreliji od nekoga ko ima više godina i životnog iskustva od mene.. Samo me je poremetio a mislio sam da komunikacija ima potencijala za nešto više.
 
Biseksualci 💀 Moj bivsi se ozenio po prekidu nase veze (razlog raskida - saznao sam da je nasao devojku koju je vodio roditeljima na upoznavanje). Sto ga nije sprecilo da me zove i posle vencanja jer mu nedostajem.

Ako mene pitas, izbegao si metak.
 
Ma i ovaj je previše opterećen sredinom i roditeljima. Ja razumem da nismo svi u istom sosu i da su nam životne okolnosti različite. Samo ne znam ko me kune, već sam imao iskustva sa jednim dečkom koji me je vukao za nos ali sam imao 18 godina. Sada ću 25 i poštujem sebe zaista. Što je najgore isto se zovu čak su im i neke životne situacije slične 👀 Karmetina neka teška.. Elem, ne želim da imam neki stereotip o biseksualnim osobama ali što se muškaraca tiče, izgleda ih treba izbegavati u širokom luku. Čekam da me neko demantuje ali se ne dešava.
 
Ni mene ne interesuju bi, možemo eventualno da budemo drugari bez ičega seksualnog lol
 
Biseksualci 💀 Moj bivsi se ozenio po prekidu nase veze (razlog raskida - saznao sam da je nasao devojku koju je vodio roditeljima na upoznavanje). Sto ga nije sprecilo da me zove i posle vencanja jer mu nedostajem.

Ako mene pitas, izbegao si metak.

Jao ovo je tako moja priča. A to mi bila prva ozbiljnija veza. :LOL: Beskičmenjak.

Ženidba je bila razlog raskida, i tada sam mu rekao ok, ali od ovog trenutka si izbrisan iz mog života i nadam se da ćeš moći to da poštuješ. Da bi se nakon par meseci javio sam komentarom - vidim da si zaboravio da mi čestitaš rođendan. 💀
 
Biseksualci 💀 Moj bivsi se ozenio po prekidu nase veze (razlog raskida - saznao sam da je nasao devojku koju je vodio roditeljima na upoznavanje). Sto ga nije sprecilo da me zove i posle vencanja jer mu nedostajem.

Ako mene pitas, izbegao si metak.
I moj bivši se oženio. Čak i dete dobio.
 
Ja sam skroz zaboravio na to looool
 
Elem, kod mene je trenutno takvo jedno turbulentno razdoblje koje ni scenaristu neke najjeftinije telenovele ne bi palo na pamet. Još uvijek sam emocionalno vezan uz bivšeg s kojim sam prekinuo prije više od pola godine, nismo se čuli od dana prekida pa do pred neki dan kad smo se eto, jer je to kao sasvim normalno, odjednom našli i smuvali ponovo💀 Kako će to na kraju završiti, sam bog zna

Pouka priče: stavljajte svoje slike na dejting aplikacije jer ako ne stavite, postoji mogućnost da vam se javi bivši ne znajući da ste vi i da pokleknete pred iskušenjem ☝️
 
Marko pa ovo jeste kao scenario za film. Srećno u novoj šansi 🩷
 
Back
Top