lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Meni ovo vrlo pristojno i dalje, za top 15 je negde, ali se unapred nerviram jer slutim scenario "Welcome back, 12 points goes to Luxembourg". 💀 Već je vidim nezasluženo visoko.
 
Leti meni ovo iz top 10. Previše su je uglancali i nema više onu estetiku 2005. godine.
 
Ona ima scenski pokret Dula Peepe, znači ritma bez.
 
Ova pjesma mi je baš jako počela rast na listi! Ušla mi je u glavu
 
Ne napisah nista za Tali. Takodje je imala veliku podrsku na koncertu u Amsterdamu, to je donekle i logicno, ali po mom misljenju nastup je bio skroz bled. Ja volim ovu stvar od kako je izasla, ali mislim da ce biti tesko izboriti finale.
 
12 poena Luksemburga saopštiće glumica i voditeljka Pesme Evrovizije '84, Désirée Nosbusch.

FB_IMG_1713787063049.jpg
 
Teško mi je za poverovati da Luksemburg na svom povratničkom nastupu neće ući u finale. Iako je pesmica ok, za današnje standarde je prosečna i možda malo više dated Kako god, ja je i dalje vidim (nepravedno) visoko u finalu. Sve više od 16. - 17. mesta za nju biće čist poklon.
 
Ne mogu da se konektujem sa ovom pesmom, poprilično mi dosadna za brzu pesmu.
 
Ide sigurno, ali mene je pošteno smorila. Bila mi je kao ok na prvu, ali to je baš ono instant like.
 
Meni ni u jednom trenutku nije bila ni u top 30. Osim što mi je pesma dosadna, nameštaljka od nacionalnog finala i činjenica da izvođači nisu mogli da se takmiče sa pesmama sa kojima su želeli su mi ostavile gorak ukus u ustima.
 
Meni ni u jednom trenutku nije bila ni u top 30. Osim što mi je pesma dosadna, nameštaljka od nacionalnog finala i činjenica da izvođači nisu mogli da se takmiče sa pesmama sa kojima su želeli su mi ostavile gorak ukus u ustima.
Kome su ono bese uvalili pesmu?
 
Foto: Sarah Louise Bennett, Alma Bengtsson / EBU

5Kk6JKD.jpeg


Sy8BSUH.jpeg


QliuIdH.jpeg


IJlSmEy.jpeg
 
Ako nista, vizualno je bolje nego na NF-u, onaj kostim i frizura i sve je izgledalo negledljivo, baš je djelovalo nezgrapno i neženstveno
 
Back
Top