Maja Nikolić

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,522
Points
118
Učesnica Beovizije 2004, Beovizije i Evropesme 2006, Beovizije 2007. i 2018, te Beosonga 2013, Maja Nikolić, objavila je video spot za singl "Ne gledaj me" koji je objavila u decembru prošle godine.

 
YANX (Saška) je napisala novu pesmu Maji, a otpevala i prateće vokale. Poslušajte "Dođi"!

 
Kaže Maja da se nada da će je RTS primiti jer samo ona može da pobedi na Evroviziji, makar u 89. godini :)
 
Žena naprosto nema više kapaciteta da ima hit. Spot su super montirali da saniraju ludilo, pošto i kad se potrudi vidi se. Verovatno u delovima gde ima naočare ni filter nije mogao da sredi oko. Mislim da ljudi kad čuju njen glas ne žele da slušaju pesmu, čak i oni hitovi što je imala su propali, ne mogu biti ni evergreen. Šta ti uradi mozak.
 
Ova žena rekla da je sa 17 godina bila najveća ex yu zvijezda 😆
 
Joj ne opet... :(:(:( Nadam se da neće proći konkurs - inače ćemo Dejana Dragojevića gledati na PZE, u green room-u, možda čak i na sceni. :mad: (Inspired by Lukas i Kija). Što je lepo ne smeste u Zadrugu do kraja života kao Lepog Miću...
 
Ona može samo sa Vendi pod ruku pa na šabački vašar da je pravi srpski domaćini hvataju masnim rukama dok se rita po stolu iznad njih. Tako nekako je izgledao i njen poslednji nastup na beoviziji.
 
Srpska Beti Bup.

I Dont Know Betty Boop GIF by Fleischer Studios
 
Izašao intervju od juče sa KurirTV na YT... Ja nmg... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Edit: U stvari samo ovaj odgovor o Karleuši i Milici Pavlović. :( Hoću ceo intervju... 😭😭😭

 
Back
Top