mt Malta 2023: The Busker - Dance (Our Own Party)

Ma kakvi ovo je tako "tastefully camp", ni prineti 2018., a i totalno nešto drugo, muzički..
 
3joxa7z.jpg


Look who's back! :love:
Osveta se servira hladna...Televoters, watch out! 😌
 
I ovde nastup isti kao na NF, mada nije ni bilo potrebno bilo šta menjati.
Zabavno i simpa.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni je ovo baš dobro i dalje, ne znam postoji li način da se istakne i možda prođe u finale, ali meni je ovo jedna od najslušanijih pesama ove godine.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni je ovo baš dobro i dalje, ne znam postoji li način da se istakne i možda prođe u finale, ali meni je ovo jedna od najslušanijih pesama ove godine.
Nažalost nema žirija, da ga ima, prošli bi garant...
 
Fotke sa druge probe (Foto: Sarah Louise Bennett / EBU)

Sz9I7Pa.jpg


YvoRj5H.jpg
 
Meesleeš? Ja sam još uvijek u dilemi što se njih tiče, imaju taj šugavi broj 2 u redoslijedu nastupa, pjesma mi je osobno uvijek bila meh, ali nastup im se čini kul i zanimljiv
 
Meesleeš? Ja sam još uvijek u dilemi što se njih tiče, imaju taj šugavi broj 2 u redoslijedu nastupa, pjesma mi je osobno uvijek bila meh, ali nastup im se čini kul i zanimljiv
Vrlo su visual yummyy televote catchy.
 
Nemam pojma, i meni su, nakon ovog odgledanog videa sigurniji za finale pre oni koji su pre nas, nego Letonci koji su posle. Iako volim obe pesme.
 
Meni bas deluje kao da ce uspeti da udju u finale iako nastupaju #2. Bas su uspeli da izvuku maksimum iz pesme i meni recimo deluje logicnije da publika pre padne na njih nego npr na Svajcarca.
 
Pomesana su mi osecanja. Neke deonice su mi ok a neke mi se uopste ne dopadaju. Nastup, doduse, deluje dinamicno i zanimljivo tako da, kao paket, ima potencijal da upali kod publike u dovoljnoj meri da prodje dalje.
 
Navijam za finale, dao bih im šanse 50:50, pamtljivo je, catchy, šareno, televote friendly. I da, slažem se da je ovo mnogo više prijemčivije publici nego Švajcarac ili Holanđani.
 
Jedni od lepse obucenih danas, svidjaju mi se boje.
 
Najviše držim fige njima večeras, pored nas, naravno. 🙏
 
Back
Top