mt Malta 2024: Sarah Bonnici - Loop

Zapravo ovo izgleda dobro i konkretno, može da pojede Kaleen ako ona ne bude na nivou
 
Malta od koje se ocekuje da ispadne obrisala pod Kiprom i Luksemburgom koji su u 10 u prvom pf.
 
Svaka čast ovoj curi, jest koreografija corny, ali trudi se koliko god može da izvuče nešto iz ovoga
 
Trud je evidentan, ali zaista ne mogu da svarim koreografiju. Ajde što je kopija, pritom mi izgleda da energetski ne može da je iznese. Od bopova, ona mi je nekako od početka bila prva na listi za odstrel.
 
Svaka čast ovoj curi, jest koreografija corny, ali trudi se koliko god može da izvuče nešto iz ovoga
Slazem se.
I iskreno mislim da ce od ove pesme sa svojim mogucnostima izvuci maksimum, ali da li ce biti dovoljno za finale, videcemo. Njihova sansa je ako neko zaista zabrlja, pa da uskoci.
Meni se licno dopada i po meni ima mesto u finalu.
 
9Mnu4bc.jpeg


9eeibHb.jpeg
 
Oho...mada deluje mi da je većina htela da se istakne po svaku cenu pa otuda ovoliko modnih užasa.
 
Ako je Kipar mogao, ne vidim zašto ne bi i Malta! :D
 
Malta ima malo teže pf, jača konkurencija, bit će baš teško
 
I lošu tvt istoriju, dodao bih. Videćemo, meni ne miriše baš na dobro, ali da ostavimo prostor iznenađenju.
 
Ako ljudi budu glasali, glasaće samo za top koreografiju, a ne znam da li će to biti dovoljno. Pesma kao pesma je pomalo zaboravna i još nastupa prva.
 
Meni je pesma odlična i neuopredivo bolja od Kipra koji je doduše imao jaku koreografiju sinoć.
 
Meni obrnuto, Cipar u top 5, Malta u bottom 5, e moj Filhy...ali barem oboje volimo Norvešku 😍
 
Ne znam, jako mi neprimetna i dalje.
 
Najbolja realizacija od svih zenskih bopova u polufinalu.
Vokal on point - nema prepevavanja kao kod Nutse, malo se muci pred poslednji refren, ali ga je izvukla alal joj.... Rezija verovatno najbolja - ispratila celu pesmu, plesom, lomatanjem, dovoljno paznje je i na plesacima.
Greota bi bila da ispadne. Videcemo kako ostale realizuju vcrs - ali od sinoc, najbolji zenski bop kad se sve sabere - po mom skromnom misljenju.
 
Ma dobro je ovo baš ali mislim da ostaje zatrpano kad se sve pogleda do kraja.
Iz prvog bi možda prošla, ovako mislim da ipak ništa
 
I dalje je na dnu na kladionicama, sad je pretposlednja doduše. Ne znam, meni je ovde najveći problem koreografija koja je maltene preslikana Ćanelina. Pesma je ništa posebno iskr, ali nije ni toliko loša.
 
Back
Top