Marija Šerifović

I Anastasija Ra je propala pevačica? :eek: Koliko ne pratim ništa
Pa nekako imam osjecaj da je postala nebitna, a i nisu joj nesto prolazile zadnje pjesme koje je objavljivala.

Da, imala je dobre pjesme
 
@Donald

Zašto ti ne igraš igru spasavanja, da ja tebe pitam?! 🤨🧐
 
A najveći problem kod Anastasije je taj što teško može postati velika pjevačka zvijezda ako baš nema doticaj s publikom, a čisto sumnjam da se njoj ide tezgariti. Ženi je vjerojatno najveći napor u životu da ode kod frizera

@Donald

Zašto ti ne igraš igru spasavanja, da ja tebe pitam?! 🤨🧐
Ma nisam ti ja baš od tih igrica, počnem pa onda zaboravim 😃
 
A najveći problem kod Anastasije je taj što teško može postati velika pjevačka zvijezda ako baš nema doticaj s publikom, a čisto sumnjam da se njoj ide tezgariti. Ženi je vjerojatno najveći napor u životu da ode kod frizera
Ma meni ta cela njena karijera deluje kao da je Ceca naterala. A imala je super pesme.
 
Helena Ocokoljić ima veću želju da bude pevačica od Anastasije. :LOL:
 
  • Wow
Reactions: Mrm
A Boris Subotić kao autor? Da ga čekamo na PZE kao pevača ili kompozitora?
Marija u spotu obučena u Cvekov kostim samo podigla kragnu.
 
Cuje se kvalitet u svemu na ovom albumu, ali nekako sam vise ocekivala, ni jedna pesma me nije uhvatila na prvu osim Pola sunca, predivna mi je. Mislim da nece lose proci, samo treba malo vremena jer nisu pesme koje hvataju instant.
Ali kako ovi autori umeju da ubodu frazu koja je mocna i cekas celu pesmu samo da cujes to, u Pola sunca mi je ‘nekom duso dusa uzalud’ kao Prijovickino ‘beda na bedu’.
Da, bravo za Borisa. Ima nade za nas pop.
 
I Brenin sin Stefan je počeo pjevačku karijeru, pa vrlo brzo odustao.
 
Zapravo i dalje stojim pri tome da je najmocnija "Idi dok te volim". Za moj ukus. Ali ni nju ne vidim kao potencijalni uspeh. Ostalo, da vrtece se po radiju preko zime eventualno sledece leto, i eto svet! Dzabe, ona je jedno od najvecih imena, nije smela sebi da dozvoli da ovako flopne (za nju je zaista prosek veliki flop). Ove pop pesme su meni nivoa filera albuma Tijane Bogicevic. Eto.
11 je emotivnija od svih ostalih pesama sa albuma. Trebalo joj je nesto nesvakidasnje, u stilu "Moj grad" medjutim tesko da mozes osetiti pesmu sa toliko komplikovanom melodijom, ipak je moras i upamtiti i zapevusiti bez reci, posle slusanja, sto je u ovom slucaju jako tesko. Jos te skenja kad krenes da preslusavas album, i vidis u nista nisam upamtio, a cilja da bude najemotivnija, i najeksperimentalnija. Ako se ne lepi, ne lepi se JEBIGA! Dobrodosla na listu....
 
Back
Top