de Nemačka 2024: Isaak - Always on the Run

Pre par nedelja, kad smo nešto spomenuli Tijanu Bogičević, ja se vratim jednom od meni omiljenih klipova na YT gde ju je Pink pohvalila kako joj je obradila pesmu, ali tek danas ukapiram da se na tom istom klipu nalazi i Isaak. Ne mogu da verujem da ga nisam prepoznao, iako se veoma dobro sećam i njegove obrade.
 
I meni je pesma porasla dosta na listi, ali nekako imam utisak da će Evropa kao i uvek da zaboravi da Nemačka učestvuje uopšte :(
 
I Isaak izvukao prvu polovinu finala.

Foto: Corinne Cumming/EBU

QGeLqFs.jpeg
 
Malo se zatresla kamera u jednom momentu, kao da RTS snima 😂
 
I ovde ima par kadrova iz daljine, takođe mi ne deluje kao najsrećnije rešenje režijski. I previše pirotehnike, na momente mi je napadno.
 
Nista posebno nastup, pesmica mi ostaje solidna ili da kazemo slusljiva....
 
Koliko sam je puta vec cuo na radiju, bas mi prirasla srcu :love:
 
Meni deluje da je ovaj nastup opet promašaj za Nemačku, ali da ne pričam unapred
 
Meni fino izgledalo, još bolje zvučalo. Šteta bi bila da ponovo završe na dnu, nadam se da neće, negde slutim da bi žiri mogao fino da ga nagradi. Stvarno je otkinuo kako je otpevao.
 
Meni fino izgledalo, još bolje zvučalo. Šteta bi bila da ponovo završe na dnu, nadam se da neće, negde slutim da bi žiri mogao fino da ga nagradi. Stvarno je otkinuo kako je otpevao.
Zasluzuje barem 16-17. mesto.
 
Back
Top