no Norveška 2024: Gåte - Ulveham

Pauza je do 14:10, onda Estonija, Izrael, pa Norvežani.
 
Inače Bilie Eilish naredne godine ima zakazanu svjetsku turneju gdje krajem aprila ima koncert u areni u Oslu, što znači da bi Trondheim bio domaćin u slučaju pobjede Norveške, odakle dolazi i sam bend. 😀
 
Ista stena, da ne kažem kamen, kao na MGP.
 
Super performans ali ja ne mogu taj način pevanja njihov. Odbojno mi je jako. Buka i galama
 
Daaaa, u suštini sve su prenijeli sa MGP-a što i jeste bio glavni cilj. Najbitnije je da imaju laser, to je nekako bio baš bitan elemenat nastupa pored stijene. Ne dopada mi se ono malo crvenih svjetala, ali bitno je da tamno zelena i plava dominiraju.
 
Bravo za Norvesku, oni mi deluju u isto vreme i najinteresantnije posle svega sto sam video, a u isto vreme kostimi i nastup i najsvedeniji.

Drago mi je da su ostali dosledni sebi i da nista nisu dirali kao skoro svi predstavnici ove godine.
 
Ovde nisam očekivao novine u nastupu, nema nešto ni prostora za iste. I dalje mi je misterija kako će proći, jedna od najvećih enigmi za mene ove godine što se tiče plasmana. A pesmu sam na kraju zavoleo, autentična je i drugačija od svega.
 
Neverovatno mi je da Norveška ovako kida, a ostale četiri nordijske zemlje, koje bi trebalo da su takođe u redovnim uslovima na nekom visokom nivou, nemaju baš nikakve pesme.
Bukvalno mi je svaka od njih smeće.
 
Prošli put u Malmeu su sve bile u finalu,sad možda samo 2-3.
 
Moj #1 ove godine :love: Sto nije preveliko iznenadjenje kada se poznaje moj muzicki ukus ali eto.......inace obozavam Gåte jos od ranije pa mojoj sreci nije bilo kraja vec kad sam video da se takmice na nacionalnom izboru.

Iskreno, pribojavam se glasova zirija. Ali red bi bio da barem jedna pesma koja ozbiljnije odskace od uoobicajenog sablona ne bude osakacena sa njihove strane.

Sto visi plasman, to bolje.
 
Reče lik koji voli Gruziju. 😂
Nutsin način izvedbe mi ne smeta više je do toga iako smatram da audio verzija ima mnogo buke i nerazgovetnosti ali sam zavoleo pesmu, još više kada sam video probu. Norveška ima odličan performans ali mi se ovakav stil pevanja prosto ne sviđa.
 
Back
Top