Offtopic

To je tek nenormalno. Pa deca u tom periodu još uvek mogu biti prilično nestabilna pri samom hodu. Nešto tu debelo ne štima, ali nije bitno, samo da se sve završi kako treba.
 
Meni je takođe SMS stigao kasnije, dok je mom tati stigao dosta ranije, verovatno da je i do mobilnog operatora.
Ali dobro, na televiziji se pojavljivalo više puta, tako da se nadam da je vidljivost te informacije bila dovoljna i da će dete biti pronađeno.
I bolje što je SMS, a ne kao ono upozorenje za zemljotres, zato što SMS ostaje sačuvan u telefonu.
 
Navodno je kod večerašnjeg slanja poruka problem bio kapacitet koji svaki operator ima za slanje obaveštenja (svakog minuta određeni broj). SMS poruke bi trebalo da stižu u manjem razmaku - ja sam je recimo skoro dobio, a vidim da su neki još pre par sati dobili info. Sada se o konkretnom nestanku izveštavalo satima ranije pa verovatno nije imalo presudnog značaja, ali recimo u slučaju nekakve otmice automobilom (kao pre par godina sa onim Francuzima) i sl. bi moglo biti od velikog značaja da svi što pre i istovremeno budu upućeni dok su na putu.

Nadam se da će pronaći devojčicu, stvarno su mi jezive ovakve stvari.
 
Još uvek nije pronađena. 🤯 To znači da je, ako nije kidnapovana, negde napolju po ovoj hladnoći provela noć. I dalje mi nije jasno kako dete može da nestane iz dvorišta.
 
Jezivo... Jako čudna situacija, kako može dete od dve godine samo tako da nestane iz dvorišta, u tako kratkom periodu koliko je bila sama, i ja se sve plašim da su roditelji umešani.

Inače u poslednjih par nedelja mi toliko stiže poziva i poruka od raznih skemera i prevaranata, sa internacionalnih brojeva, naravno ne javljam se ni na jedan. Opet sam dobio par poruka da mi je paket "otkazan", a jutros mi je stiglo sa američkog broja na whatsapp kako mi nude posao 💀
 
Jeste čudno. Možda će zvučati ružno, ali imam neki osećaj da roditelji nisu ostavili dete samo baš na tako kratko, nego ne žele da kažu stvarno stanje zbog eventualne osude javnosti. Ili su kao što je Stefan napisao direktno umešani.
 
Jezivo... Jako čudna situacija, kako može dete od dve godine samo tako da nestane iz dvorišta, u tako kratkom periodu koliko je bila sama, i ja se sve plašim da su roditelji umešani.

Inače u poslednjih par nedelja mi toliko stiže poziva i poruka od raznih skemera i prevaranata, sa internacionalnih brojeva, naravno ne javljam se ni na jedan. Opet sam dobio par poruka da mi je paket "otkazan", a jutros mi je stiglo sa američkog broja na whatsapp kako mi nude posao.
Isto. Za mesec dana su mi 4 puta stizale poruke o otkazivanju pošiljke zbog nepotpune adrese, poslednja prošle subote. 💀 A što se tiče whatsappa, isto sam dobio "ponudu za posao" od eminente američke kompanije. Ja ne znam stvarno dokle više.
 
Jezivo... Jako čudna situacija, kako može dete od dve godine samo tako da nestane iz dvorišta, u tako kratkom periodu koliko je bila sama, i ja se sve plašim da su roditelji umešani.

Inače u poslednjih par nedelja mi toliko stiže poziva i poruka od raznih skemera i prevaranata, sa internacionalnih brojeva, naravno ne javljam se ni na jedan. Opet sam dobio par poruka da mi je paket "otkazan", a jutros mi je stiglo sa američkog broja na whatsapp kako mi nude posao 💀
isto sam dobio tu poruku i pre toga sam dobijao cudne poruke. bas su dosadni u poslednjih mesec dana sa tim
 
I meni je pre par dana na Whatsapp stigla poruka sa nekakvom prevarantskom ponudom za posao, sa nigerijskog broja. A jednom dobih i SMS lažne Pošte o nepostojećoj pošiljci. Što je najgore, i jesam očekivao neku pošiljku, ali sam upoznat sa time da je prevara, ali očigledno tako dosta ljudi i nasedne, ne obrate pažnju na link, pomisle da je to možda baš paket koji očekuju i potom budu žrtve prevare.
 
Meni na mejl stiže sve i svašta, ali lični broj telefona mi nije izložen nigde.
 
Razvodi se Dragana Mirković.
Zar ne beše otkazala dva koncerta u Areni zbog smrti svekrve? (Pritom, kad je Viki Miljković svojevremeno preminuo otac dan pre nekog velikog koncerta ona je ispoštovala publiku i nastupila - pritom se zna da za tako velike koncerte ljudi unapred planiraju put i boravak - neka lujka iz Amerike je pričala kako je za Lukasov koncert u Areni šest meseci unapred kupila avionsku kartu i bookirala smeštaj u BG). Sad nešto čitam da ona i Toni već tri godine kao da nisu u braku. Mnogo mi je postala antipatična u poslednje vreme, naročito otkad se slizala sa Karleušom. Pritom sav prihod od koncerata ide u humanitarne svrhe - neka humanitarna organizacija Srbi za Srbe; uvek se predstavljala kao neki kosmopolita a ne nacionalista. :cautious:
 
Snimljen je neki sumnjiv auto koji je projurio na 100 metera od mesta nestanka 2 minuta nakon nestanka devojcice
 
Back
Top