OGAE glasanje 2024

Pa kad ste prepisivači. 😂

Ja nisam imao isti top 10. 😌
Ti si uvijek bio posebna kategorija, loš moldavski zrak utiče na tebe xD

Šalim se, naravno da glas jedne osobe ne znači ništa ako su glasovi ostalih 10ak osoba slični

Mislim realno ovakva je situacija, ja skroz razumijem frustriranost i razočaranje svaki put kad Srbija prođe loše na OGAE glasanju, jer ipak je to tvoja zemlja, želiš što bolje proći i da ti ljudi cijene i vole pjesmu i istu nagrade bodovima, pogotovo ako misliš da imaš dobru pjesmu, ali onda kad se to ne dogodi krenu komentari ljutnje kako se uvijek 10ak jedno te istih pjesama vrti kod većine OGAE klubova, a gle čuda te iste pjesme su uglavnom većinski u vrhu kod tih forumaša koji se žale što ogae fanovi glasaju za te pjesme, i onda ispadne smiješna situacija u kojoj se ljutiš što ogae klubovi glasaju za pjesme koje se i tebi sviđaju i za koje ćeš i ti glasat na forumskom glasanju 😅

Tako da glavni izvor pljuvanja ogae glasova ovdje svake godine je to što Srbija loše prolazi na istom, što kažem mogu shvatit u neku ruku kroz prizmu čiste emocionalne reakcije jer ti pjesma ne prolazi dobro, ali ispada smiješno kad gledaš samo činjenice, a to je da i mi ovdje glasamo u većinskom broju za iste te pjesme te i nama upravo te iste pjesme izbiju u sam vrh, jedina razlika je što logično na našem forumskom glasanju Srbija uvijek bude u top 10

Ako na našem forumskom glasanju top 10 bude sačinjen od Albanije, Malte, Poljske, Islanda, Moldavije, Latvije itd, a ne Italije, Hrvatske, Švicarske, Litve, Grčke, Austrije itd, ja odma sutradan odlazim s foruma xD

Ovo je najobičnije fan glasanje oko kojeg se ne treba previše potresat i ljutit se, fanovi ko i mi(doslovno su neki forumaši ovdje dio OGAE), ko wiwibloggs itd
 
Ako na našem forumskom glasanju top 10 bude sačinjen od Albanije, Malte, Poljske, Islanda, Moldavije, Latvije itd, a ne Italije, Hrvatske, Švicarske, Litve, Grčke, Austrije itd, ja odma sutradan odlazim s foruma xD
Haha kada bi manjina bila vecina onda bi glasovi tako mogli da izgledaju 🤣🤭
 
Haha, e pa zato je kod nekih ogae klubova koji imaju tek 10ak ili 20ak članova, nekad znalo dolazit do malo drugačijih rezultata, ne nužno, ali znalo se desit, i onda neka pjesma konačno dobije svoje prve bodove, kod klubova gdje imaš 100 glasača i više, praktički nema šanse, opet će iste pjesme izbit u vrh

Joj meni smiješno što od svih ljudi baš ja branim takozvane ogae tetkice 😆
 
Ma koristilo se to i za ogae fanove, ali naravno wiwi tetkice je puno popularniji i korišćeniji termin ovdje 😍
 
Glasovi OGAE Bugarska i OGAE Andora

Prvi poeni za Estoniju.

FB_IMG_1713281530640.jpg

FB_IMG_1713281533488.jpg

Trenutno stanje

FB_IMG_1713281548210.jpg
 
Last edited:
Bugari servirali ukus. Drago mi je što je Grčka lepo prošla
 
Kakva mrtva utrka Italije i Hrvatske a za vratom Švajcarska i Belgija. Moglo bi ovako u finalu na kraju jer Fra će od žirija skupiti mnogo poena a isto kod publike koji vole balade. Samo da 14 zemalja ima 0 to mi nije jasno .
 
Hoće li srpski rezultati sutra ili moramo da čekamo još?
 
Ма све је то супер идемо без притиска и оптерећења 😃😃😃😃😃😃😃
 
Od mene Češka i Poljska, mada da sam glasao posle koncerta Češka ne bi dobila bodove 🤭
 
Back
Top