OGAE glasanje 2024

Bukvalno 10 istih zemalja se vrti u 90% slučajeva. Dajte vi Ogae Serbia ekskluzivu ovdje. Plaća li se članarina za OGAE? Mi u BiH to nemamo, sigurno smo i tu dužni neke pare pa nam zabranili. Mislim,ne bi ja bio član ali ovi mlađi da mogu.
 
Jel se zna koliko je Srbija ulozila na kladionice na Konstraktu 2022?
Pa vrv isto kao i ove godine, obzirom da je konstrakta bila oko 13og mesta sve do proba. S tim sto je tad uplacen po koji dinar i sa strane :)
 
Dajte vi Ogae Serbia ekskluzivu ovdje. Plaća li se članarina za OGAE? Mi u BiH to nemamo, sigurno smo i tu dužni neke pare pa nam zabranili. Mislim,ne bi ja bio član ali ovi mlađi da mogu.
Kakvu ekskluzivu? Ako misliš na naše poene, to ne možemo, jer pravilo je da prvo objavi OGAE International, ali nakon toga objavićemo rang listu svih pesama.

Plaća se članarina, svaki klub sam odlučuje koliko. Kod nas je to simboličnih 10 evra u dinarskoj protivvrednosti na godišnjem nivou.
 
Bukvalno 10 istih zemalja se vrti u 90% slučajeva. Dajte vi Ogae Serbia ekskluzivu ovdje. Plaća li se članarina za OGAE? Mi u BiH to nemamo, sigurno smo i tu dužni neke pare pa nam zabranili. Mislim,ne bi ja bio član ali ovi mlađi da mogu.
Ali sigurno smo i tu dužni neke pare 😭😂
 
Jesu li Hrvati ranijih godina dobro stajali na OGAE glasanju ili je ovo izuzetak?
 
Ovo je prvi put da dobro stoje, dobijali su zbirno obicno nula poena Hrvati skoro uvek ili nesto jako jako sitno na ogae.

Oni vec sada ja mislim imaju vise poena ove godine na ovom glasanju nego prethodnih recimo 15 godina zbirno lol
 
Nemacka nam je zadnja nada na ogae, neko je rekao ko je pratio glasanje ne znam kako je video i nasao, ali rekao je neko da smo u top 10 kod Nemaca, tako da tu dobijamo poene, plus od Makedonaca i recimo Finaca ako zakacimo, od ostalih teska prica..
Do duse prosle godine i na samoj evroviziji kada govorimo o ziriju i ovde na ogae glasanju nismo nista od komsija uboli, ali dali nam poene zemlje koje nam nikada ne daju poput baltickih drzava, finaca itd
 
Prvi poeni za Srbiju :)

Glasovi OGAE Slovenija

QxJlNm7.jpeg


Glasovi OGAE Holandija

CSJRP8X.jpeg


Trenutno stanje

dBVB4OF.jpeg
 
Uhh dobro jee!
Necemo proci sa nula poena kao sa Nevenom koja ostaje jedina kojoj je to nazalost poslo za rukom.
Nadam se i ocekujem jos poene od Nemacke, Makedonije, mozda i Finske, mozda ipak prodjemo isto ili malo bolje od Luke Black :)
 
Uhh dobro jee!
Necemo proci sa nula poena kao sa Nevenom koja ostaje jedina kojoj je to nazalost poslo za rukom.
Nadam se i ocekujem jos poene od Nemacke, Makedonije, mozda i Finske, mozda ipak prodjemo isto ili malo bolje od Luke Black :)
Čak su i Moje 3 dobile nešto?

O gospo draga
 
Back
Top