OGAE glasanje 2024

Jao ovi glasovi za Španiju lol, ono da im uživo nastup nije tako ekstravagantan kakav jeste dobili bi nuletinu
 
Ovo je prva godina nakon tipa 2017. da ja ne hajpujem Španiju iako mi je dobra pjesma baš, a sad je baš voljena i ima podršku. Ja ju ne vidim iznad 20. mjesta na kraju
 
Meni je pjesma zapravo guilty pleasure. Mislim da jeste bolje od svega što su slali tokom flop ere, ali mislim da će ih baš staviti rano u finalu da nastupaju. Pjesma mi je solidna i mogu je slušati na streaming aplikaciji, ali neće mi biti krivo ako izvisi. Imali su boljih opcija, tako da...
 
Blizu je šezdesetoj, tehnički može biti baba, ne vidim problem. :D
 
Konačno smo saznali termin objave naših glasova. Stižu u četvrtak :)
 
Neko iznenađenje :)
 
Osim ako Bambi ne dobije prve poene 🤭
 
Već vidim scenu

*ostale države glasuju slično*

Forumaši: štajeovo, sve jedne te iste države, ma beži, ovo nema smisla, prepisuju od kladionica 😡

*Srbija glasa, vjerojatno slično kao i ostali klubovi*

Forumaši: Pa baš smo/ste dobro glasali, to je to, bravo 🥰
 
Ja npr imam 7 zemalja koje su u mojih top10 a da su u top10 na ogae glasanju za sada (+ Slovenija, Holandija i Švedska koje su van top10 na ogae)
 
Objektivnost nam je uvek bila jača strana, da smo 2009.godine pobedili sa Markom Konom, pisali bismo kako je to legendarna pesma i kako je publika prepoznala visok "kvalitet" i melodicnost originalne pesme :D
 
Back
Top