OGAE Song Contest 2023: Teya Dora - Džanum

Nadam se da ce sto vise vas da se odazove glasanju :D
 
Ja cu probati da glasam do predvidjenog datuma za glasanje. 🤭
Ima dosta predloga, a ima dosta i onoga sto ne znam, pa moram da preslusam pesme.
 
Ja cu probati da glasam do predvidjenog datuma za glasanje. 🤭
Ima dosta predloga, a ima dosta i onoga sto ne znam, pa moram da preslusam pesme.
Vazi :) Al glasaj putem mejla, vi clanovi ste pod drugim rezimom :D
 
Mislim da ce Henny iz 4. pf-a biti dsq posto je pesma iz 2021. a to se kosi sa pravilima.
 
Koliko sam razumeo imaće i finale, a da li tada mogu da glasaju oni koji ne glasaju sada u polufinalu?
 
Pozdrav narode, dobili smo finaliste izbora za srpskog predstavnika na OGAE Song Contest 2023. U finalu se ukupno nalazi 25 pesama, po 5 najboljih iz svakog polufinala.

FINALISTI SRPSKOG IZBORA ZA OGAE Song Contest 2023
1) Aleksandra Prijović - Zvuk tišine
2) Sanja Vučić x Cvija - Kriva je kafana
3) Milica Pavlović - Provereno
4) Sara Jo - U glavi
5) Hurricane - Gospodine
6) Sanja Vučić - Hanuma
7) Emina Jahović - Slagaću vas sve
8) Konstrakta - Evo, obećavam
9) Tijana Bogićević - Gotovo
10) Konstrakta - Mekano
11) Zera - Kalaši
12) Tijana Bogićević - Umem
13) Teya Dora - Džanum
14) Milica Pavlović - Na Zemlji Bog
15) Sanja Vučić - Omađijan
16) Tijana Bogićević - Krila od dima
17) Marija Šerifović - Dobar vam dan
18) Aleksandra Prijović - Marš
19) Sanja Vučić & Nucci - Đerdan
20) Konstrakta - Nobl
21) Nucci - Crno oko
22) Hurricane - Poljupci u zoru
23) Milica Pavlović - Lav
24) Nataša Bekvalac - Tajne
25) Aleksandra Prijović - A ja sam odlično

* GLASANJE FORUMAŠA *
Što se tiče načina glasanja forumaša, svi forumaši koji su registrovani do 5. jula 2023. godine, moći će da učestvuju u glasanju. Mogu da glasaju svi forumaši koji ispunjavaju navedeni uslov, bez obzira da li su glasali u polufinalu ili ne. Glasa se tako što meni putem poruke pošaljete svoje glasove i to tako što ćete za svako polufinale rasporediti poene od 1 do 8, 10 i 12 poena. Kada se sakupe svi glasovi, svi će se sabrati i onda će se proporcionalno dodeliti ostalim glasovima prikupljenim od strane članova OGAE kluba i Instagrama.

Svi koji žele da glasaju mogu to učiniti do 29. jula 2023. godine, nakon tog roka biće proglašenje finalista domaćeg izbora.

* REZULTATI POLUFINALA *


prvo pf.png

drugo pf.png

trece pf.png

cetvrto pf.png

peto pf.png
 
Last edited:
Nazalost zbog obaveza nisam stigao da napravim neku neizvesnost. Potrudicu se za proglasenje pobednika ;)
 
Ja ovde ne mogu da glasam jer je previše pesama koje ne znam u opticaju i mrzi me da slušam sve to...
 
Ja ovde ne mogu da glasam jer je previše pesama koje ne znam u opticaju i mrzi me da slušam sve to...
Taman da cujes malo sta srpska scena nudi :D dosta je komercijalnih pesama, tako da ce ti biti i korisno da se upoznas sa pesmamam :D
 
Ma gde je Maja Nikolić - "Doći", pitam ja!? :cautious:😤
 
U kanti za djubre.
maja-nikolic-turbofolk.gif
 
Back
Top