Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Šta je to, članovi grupe Klon obožavaju Gnezdo orlovo? Još Stanko i Stanoje da zapevaju i Ramondu kao Nemanja Antonić.
 
Veoma random misao, ali sada mi je YouTube algoritam pustio Baloša 2023. i žao mi je što ne poslasmo njega na ESC tada.

Mislim, ne plače se nad prosutim mlekom, ali eto... :ROFLMAO:
 
Ali dobro, ujedinjuje ih gnezdo ;)
 
Čudi me da se nisu prijavili na pze dok su još bili u grupi (ili možda i jesu ali nisu prošli konkurs)
 
A koje su to vaše godine sme li se znati? 🤣
Сме, зашто не. Ушао сам у 75.
Одрастао сам уз неку другачију музику Битлса, Ролингстонса, Тома Џонса, Би Џиза, Едит Пјаф, Шарла Азнавура, Наде Кнежевић, Микија, Ђорђа, Чоле, Индекса, Болера, Арсена, Кемала М., Чобија, Чорбе,...
Волим музичка такмичења па нисам пропуштао фестивале и аматерска такмичења где су шансу добијали и сиромашни таленти. Тешко је наћи најправеднији систем гласања али сам уверен да је систем 1/1 за гледаоце најповољнији и најприближнији реалној подршци. Зато сам вероватно досадан вама младима али ја покушавам да укажем на оно што сам давно апсолвирао па можда понеко и схвати поенту. 😜
 
@Džos NBgd Da nemaš možda snimljene Jugovizije iz 90-tih na VHS-u? 🙏🙏🙏
Нажалост, немам.
Нисам снимао. Али. могу потврдити да је и тада било гласање по систему "ја теби, ти мени" од чега су највећу корист имали Хрвати. Нарочито 80-тих. Додуше, имали су и доста добрих такмичара.
Све у свему било је забавно и квалитетно такмичење. 😎

Meni je Dzos super sem ovog dela za 1 telefon 1 glas kampanju lol
Хвала али на то сам и мислио.
Но, често сам са својим предлозима био несхваћен у почетку али касније и подржан.
Већ 5 г нашој опозицији у НС постављам доказе како РТС у преносу из НС скида податке о говорнику и времену и тако скрива од народа манипулацију председника НС који драстично крши Пословник. Само је Ђорђе В. одмах укапирао иако сам доказе слао свима који су имали налоге на твитеру.
А, ја упоран као мазга доказујући скриншотовима са интернет преноса где ти подаци иду сво време. Џаба, претешко је то за неке да повежу. Онда им поставим примере из Х. Сабора да виде како треба да се примењује пословник. Тврдим, да се тако примењује код нас ова власт би давно била бивша. 😜
Извините на дигресији. 🤔
 
Pa ja shvatam sta predlazes samo se ne slazem lol
Ја мислим да се не слажете зато што нисте сагледали суштину пошто мислите да са 20 порука доприносите предности свог фаворита, не жалећи паре. 😜
Ја показујем да математички то није доказано. 😂
 
Ne znam je li izvodljivo ali ok bi bilo da se, recimo, ograniči pa da se sa jednog broja samo jednom može glasati za određenu pesmu - time bi moglo da se glasa za više pesama, pa bi broj glasova valjda bio realniji. A i ne znam kako je sa karticama u drugim zemljama, u CG su mi na trafici tražili ličnu kartu kad sam kupio karticu. Užas je šta se radi sa tim brojevima. Desilo mi se kad sam poslednji put kupio pripejd broj koji i danas koristim, da me je nazvala Policijska uprava neke BG opštine i razgovor je bio nešto tipa: Aha, ponovo si dostupan... ja u čudu ??? Kao ne pravi se lud, dolijaćeš... I ja pogledam.. fiksni broj 011 ... pogledam u Bele strane ono stvarno Policijska uprava - čini mi se Rakovica da je bila. Telekom kad se ugasi neki broj, nakon tri meseca valjda ponovo te brojeve pušta u opticaj. Zvao sam korisničku podršku i žalio se povodom toga, oni su mi rekli da je takva praksa prisutna svuda u svetu. 🤡 Mojoj drugarici se desilo da su je dve nedelje zvali - neki komercijalista je pre gašenja koristio taj broj.
 
Back
Top