Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Šta znam, baš se dosta pisalo o većini njih i pojavljivali su se na raznim događajima i gostovali su na televizijama, radio-stanicama i sl. Ne mogu svi da pobijede, moraju neki da se promovišu i ne vidim ništa loše tu
 
Mnogima je to odskočna daska za kakve-takve karijere. Podržavam ponovna pojavljivanja svakako, ionako smo u deficitu sa kvalitetnim muzičkim festivalima.
 
Koliko ste sujetni od 0 do Breskvica?


Ali ovaj kiseo osmeh, mesec i po dana je prošlo aman više.. Lepa je kao lutka ali je sujetna do bola.

Pogledah ovaj intervju (ne pitajte me zašto 🤣) i shvatio sam da bez obzira na pesmu Breskvica uopšte nije spremna za ESC (a ni za neke ozbiljne projekte).
Devojka ima ogroman potencijal koji je upropašćen timom kojim se okružila.
 
Ma nije ona ni potencijal čak. Devojka stoji u mestu i peva i opet zvuči kao da se guši, osećaj za estetiku nema uopšte. Taj isti tim joj je odlične projekte uradio, odlične spotove, ali i da su i nešto u tom fazonu napravili za PZE uživo bi verovatno bilo loše jer ona ne bi to umela da izvede. Mnogo je prepotentna, arogantna, ne prihvata nikakvu kritiku i misli da zna najbolje i da je to što ona radi super

jA nE mIsLiM vEć ZnAm Da SaM pOkIdAlA

Svi su od nje hteli nešto poput leptira ili gume troši drift, ali ona uživo definitivno tako nešto ne bi mogla da izvede. Neka se drži tezge.
 
I opet ova šljam televizija K1 pravi negativan publicitet festivalu kao i prošle godine, odjednom zavoleli Breskvicu toliko...
 
Sad nešto razmišljam, da li se Breskvica plaši da bude iskrena, svoja, pa je prinuđena tako da glumata? naduvanemisli
 
Imala je teško detinjstvo i vuče traume koje nije adresirao stručnjak. Jbg.
 
Da je imala sve te takve poteškoće ili traume bila bi pametnija, a i para takođe ima da plati psihologa ili kupi i pročita par knjiga da se obrazuje i ponaša dostojanstveno. Ne postoje izgovori.
 
Pa očigledno je da nije potrošila pare na ono na šta je trebalo. Ima brdo bogatih ljudi koji su totalni idioti jer nisu nikad otišli na terapiju.
 
Ta cura je karijeru počela retardacijama na Utjubu, šta ste vi uopšte očekivali od nje? Obična Jovana Tipšin dveiljaditih
 
Koje pesme vam se čini da su se zavrtele posle ovog PZEa, sem Teye i Breskve?
 
Sanjao sam da su već izašle pesme za PZE25 i da je bilo dosta povratnika.

Ne sećam se tačno ko sve, ali su pesme bile nešto lošije nego ove godine i Konstrakta je ponovo došla, ovaj put sa pesmom "Uvertira".
 
Danas popodne je na HRT 4 u nekoj emisiji o kulturi, uz Miju Dimšić i ToMu u studiju, preko videoveze gostovao i Džordži. Tema su bile mogućnosti mladih glazbenika u Hrvatskoj i u Srbiji, a dotaknuli su se nešto sitno i Dore i PZE, koju je Džordži doduše spomenuo kao BEOVIZIJA. 😅 Simpatičan je momak zaista i lijepo ako ga je makar šačica ljudi ovdje sad upoznala zahvaljujući tom gostovanju.
 
Back
Top