Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Status
Not open for further replies.
Sto se tice naseg izbora ja mislim da mi tu nista nismo pogresili. Sve ostalo sto se sada desava nije do nas. A sto se tice Breskvica, tacno da bi ona jedina imala hajp, ali i sto se toga tice mislim da nista nismo pogresili.
 
Meni je Konstraktin ovogodisnji nastup bio bolji nego pre dve godine. Scenske mogucnosti su sada vece, ko hoce da se potrudi i ima dzep za to moze svasta da napravi.
Meni su oba genijalni i glavna razlika je bila u očekivanjima, a oba puta je uspela da oduševi.

Inače, zaista se nadam da će neko pametan sa RTS-a da se seti njene izjave da joj je želja da bude uključena u kreativni rad na PzE nastupima. To bi bio pun pogodak da neko ko misli izvan okvira savetuje i daje ideje.
 
Najveća scena što sam ja ljude ubjeđivao da ne treba Breskvica da ide jer će nas razapeti na PRES KONFERENCIJAMA i bićemo glavna meta diskusija i kontroverzi ove godine.

Kad ono:

1. Pres konferencija osim poslije pf nije bilo.
2. BreskviČin tekst 490. na listi kontroverznih događaja i skandala ove godine.

Sledeće godine ćutim i puštam narod da izabere
 
Najveća scena što sam ja ljude ubjeđivao da ne treba Breskvica da ide jer će nas razapeti na PRES KONFERENCIJAMA i bićemo glavna meta diskusija i kontroverzi ove godine.

Kad ono:

1. Pres konferencija osim poslije pf nije bilo.
2. BreskviČin tekst 490. na listi kontroverznih događaja i skandala ove godine.

Sledeće godine ćutim i puštam narod da izabere
Ja i dalje mislim da bi albanski lobi napravio problem oko Breskvice.
Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora, Eleni Fuego, onaj švajcarski predstavnik... Baš mnogo Albanaca je veoma uticajno u pop/muzičkoj sferi i to bi nam se baš obilo o glavi. Vidim nas potencijalno kao Izrael ove godine (samo mnogo blaže) - Ne mislimo mi ništa loše, pesma nema veze sa nacionalizmom, a u stvari...
 
Ma i ja mislim da bi frka cijela nastala svakako u periodu do ESC-a, da ne pomisli neko da žalim što nije otišla, samo se ispostavilo da konkretno u Malmeu ne bi bila drama koliku smo mislili da će stvoriti pjesma.

Kao što je Olja rekla da pripremaju predstavnike na potencijalna pitanja o Rusiji, Ukrajini, Izraelu, kapiram da bi Breskvi odmah sutradan uručili listu pripremljenih odgovora ako je neko pita o čemu je pjesma, da ne vrda sa onim 'shvatite kako hoćete' jer bi ju to ukanalilo do kraja
 
  • Like
Reactions: FFM
Ja sam i dalje ubeđen da nebi ni stigla tamo, kad bi Albanici krenuli da lobiraju, tražili bi promenu pesme, kao što su i Izrealu, tamam bi to došlo super EBU-u da dokažu da svi imaju isti tretman.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top