pt Portugalija 2024: Iolanda - Grito

Фантазија. Логично, финале, да је било другачије не би ваљало
 
Bilo je jednostavno a efektno i vokalno perfektno. Zaslužen prolazak i školski primer kako od nastupa od 7 dinara možeš napraviti nešto konkurentno.
 
Možda ovo stave na #2 jer nema prop, a nakon Švedske bi odgovarao neki jednostavniji nastup.
 
Плус бијело послије мрачне Шведске
 
Portugal mi je već 4. godinu zaredom skroz dobar, inače mi je to bila jedna od najdosadnijih država, i kad su pobijedili su mi bili dosadni, ali eto kao i Litva baš su mi se popravili u zadnje vrijeme 👍
 
Lepa pesma, super nastup i vokal, zasluzeno finale.
 
Meni je ovo samo lepo. Uopste ne osetim neku emociju. Jednostavno mi ne prenese. Ova bela boja kod njih mi se najvise dopala u ovom pf-u.
 
Super je bila, live izvodjenje me je kupilo. Uz podrsku zirija u finalu, moze sasvim fino da prodje.
 
Zaslužen top 10!

Moram da priznam da mi se nije nešto svidela pesma kada su je izabrali, međutim ovo mi je late bloomer, tek sam se zagrejao za ovu pesmu u završnim fazama sezone. Fenomenalna je bila, kakav profesionalan nastup i kako lep jezik 😍

Poene publike neću da komentarišem.
 
Odličan rezultat :love:

Jedno čedo neočekivano poslednje u finalu, drugo neočekivan top 10

+- zadovoljni smo viđenim

Voleli bi smo da gajimo isti entuzijazam za vrh tabele...
 
Pojela je sinoć, više sam verovao njenoj interpretaciji nego Teyinoj.
 
Drago mi je da su se domogli top 10, ali je i ovdje malo simptomatično što su se drugi put u tri godine top 10 plasmana dokopali isključivo na konto žirija, a tvt ih manje-više ignorirao
 
Back
Top