sm San Marino 2024: Megara - 11:11

A ko kaže da oni imaju 12 od Španije, neće ni Španci baš za svašta glasati, mnogo puta ovih godina se desilo i da Portugal zalepi NULUU Portugalu i da Portugal zalepii NULUU Španiji...
 
I ovo deluje dobro. Ja ne znam ko ovde nece proci osim Albanije i Estonije
 
A sta si to video?

Isti nastup kao na Eeesti laul gde cela arena od ne znam koliko ljudi odusevljeno peva celu pesmu i skace, ok na estonskom je, ali i Moldavija je mislim bila, meni Estonija bolja mnogo od Moldavije 2022.godine, a Moldavija uzela tres a uzela 238 poena publike, Estonija kod publike moze imati efekat Moldavije iz 2022.godine, ono je moldavski fazon, ovo je ESTONSKI muzicki fazon...

Estonija moze imati 7 poena zirija u finalu kao Moldavija i proci slicno ili hajdee losije od Moldavije, ali mozda se uvuku ako ne u top 5 u finalu, onda top 10, publika ce voleti pesmu Estonije djuskati uz nju, posto samo publika glasa u finalu, onda nemam nikakve sumnje da će glatko bez da se oznoji Estonija proci u finale, to je tipicna vesela i zanimljiva pesma zaa PUBLIKU ;)
 
Moldavija je na svim top listama na youtube od 40 zemalja bila mahom na 40.mestu, na kladionici je stojala jos losije od Estonije sada, cak Moldavija nije sjajno ni tih dana kad je bila evrovizija stajala po prognozama i kladionici, takodje po ziriju i publiki im se isto slab plasman prognozirao, bili su veliki i ogromno iznenadjenje
 
Pa znam ja kako je prosla Moldavija te godine, ali ovaj klip sa probe mi ne obecava da ce i Estonija tako
 
Dobroo, nisam rekao da ce 1000% isto proci, ali nikakva šansa ne postoji da oni u godini kada samo publika glasa oni ispadnu u polufinalu, kada je ovo bas pesma za publiku, ovo je Betovenova sonata recimo u odnosu na pesmu Finske, a dosta je bolja stvar i od Holandije, muzicki gledano je bolja i originalnija, ovako nesto nismo imali do sada definitivno niti taj jezik, niti smo skoro imali takvu vrstu muzike...

Estonija, Svajcarska, Holandija, Belgija, Norveska i Izrael su sigurni kvalifikanti za finale, oni ne mogu ispasti, znaci jos 4 zemlje tražimo iz drugog polufinala koje će proći, a to će verovatno biti još Grcka, Jermenija, Gruzija i za poslednje mesto pretpostavljam borba izmedju Albanije, Austrije i Letonije...
 
A ko kaže da oni imaju 12 od Španije, neće ni Španci baš za svašta glasati, mnogo puta ovih godina se desilo i da Portugal zalepi NULUU Portugalu i da Portugal zalepii NULUU Španiji...
Ma hoće, oni su poznati španskoj publici po učešću na Benidorm Fest-u gdje su bili zapaženi i sigurno će ih većina španskih fanova prepoznati, a i naravno pjevaju na španskom jeziku. Mislim razumijem da ti se ne sviđa pjesma, ali i nije toliko loša koliko svi govore da jeste hahaha
 
t28Q4zm.jpeg
 
Ovo ako ne udje u finale je skadal. Najbolji nastup San Marina ikada :D Vokalno dobra, energija na izuzetno visokom nivou, stejdzing i kamere odlicni, pogotovo u break-u, imaju i oni CGI :D
 
Nije ovo loše uopšte, ali mislim da je ovo polufinale ipak preteško da bi prošli dalje
 
Back
Top