mk Severna Makedonija 2022: Andrea - Circles

Ako moze San Marino mogu i MKD i CG. Ili Moldavija ako moze.
Istina, ali plašim se da konkretno MKD i CG preozbiljno shvataju muziku uopšte i ESC da bi se spustili/podigli (kako ko gleda) na nivo Moldavije i San Marina. Mislim eto, bio je Supermen lol, ali ni s time vrv ne bi prišli finalu.
 
HRT, RTCG i MTV da prestanu da jedu govna i da se blamiraju i smisljaju glupe izgovore. Bulvalno drzave siromasnije i isto male i nebitne lagano ulaze u finale i imaju dobre plasmane.


neizdrzivo-miljana.gif
 
Ma jebe se njima za esc, vidiš da se ovi žele povući ko fol jer je ova bacila zastavicu looool, HRT je tek posebna priča, isto teška kurcobolja, jadnici
 
Pa bukvalno ako sutra mikrodržava prođe treći put zaredom u finale šaljem HRT-u protestno pismo dužine teritorija te iste mikrodržave. Sramota me naše sramote
 
Problem Makedonije je što oni zadnjih godina šalju pjesme koje zvuče kao da su sa zapada.
 
Ma neka se povuku ionako Vucic radi sve na tome da uskoro dodje Kosovo a eto onda nama 10 na televotingu 😍😍😍
 
Ja i ne znam sad neke njihove pjevače koji su popularni,a prije 10ak godina sam ih baš dosta znao.
 
Moldavija najsiromašnija zemlja u Evropi i ima bolje rezultate od Hrvatske. Blam.
 
Ima i toga. Ali mislim da Beograd nije imao ovakav muzicki monopol ni u vreme SFRJ.

Tada je bila bas jaka scena i u Zagrebu i u Sarajevu narocito. Pa u Srbiji samoj Novi Sad, Nis su imali jake bendove.
 
Ima i toga. Ali mislim da Beograd nije imao ovakav muzicki monopol ni u vreme SFRJ.

Tada je bila bas jaka scena i u Zagrebu i u Sarajevu narocito. Pa u Srbiji samoj Novi Sad, Nis su imali jake bendove.
Није само до сцене, већ и до медијске концентрације, као и до гламура.
Ни Бошњаци не долазе за џабе у Београд поред живог ЗМБТ-а који им је букв. испред носа
 
Pa Beograd je centar, medijski najjači. Svaki rijaliti i talent show se prenosi u BiH, Crnoj Gori i Makedoniji plus učestvuju i kandidati iz Hrvatske i Slovenije u kojima ih ne emituju nacionalne TV. Zagreb ipak ne može biti centar pored Beograda, a i nije se trudio da se probije u ostalim ex yu zemljama. A Sarajevo prosto ne može da bude centar. Npr ZMBT gleda možda 2 miliona ljudi, dok Zvezde Granda gleda 14 miliona.
 
Ovo je samo još jedna potvrda koliko je Kijev 2017 zapravo bio odlično organizovan.
 
  • Like
Reactions: FFM
Back
Top