si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Utisak mi je da su zainteresovani koliko da se pojave, naprave hajp, prdnu u cabar i vrate se kuci. Blue is blue and red is red dovoljno govori. Ljubav je svuda je institucija za tu pesmu (makar audio).
 
Da glasa žiri prošli bi gotovo sigurno. Ovako, nema šanse da obična publika ovo shvati u dovoljnoj meri da glasa za nju. Realno, pa jedva je i mi sa ovih prostora, koji kontamo o čemu peva, shvatamo
 
Baš šteta što su joj uvalili ovo ronilačko odelo. Haljina sa Dore je bila prelepa i baš je išla uz pesmu. Ako joj je već teško bilo da izvede koreografiju u haljini, mogli su joj napraviti neki uski jednodel sa istim motivom.

IMG_7209.png
 
Trebalo mi je vremena da nekako svarim i prihvatim ovu pesmu i taman sad kada mi se stvarno sviđa i kada mi je legla, vi mi kažete da ona neće u finale! :oops:
Ne može tako!
 
Baš šteta što su joj uvalili ovo ronilačko odelo. Haljina sa Dore je bila prelepa i baš je išla uz pesmu. Ako joj je već teško bilo da izvede koreografiju u haljini, mogli su joj napraviti neki uski jednodel sa istim motivom.

View attachment 21682
Sama je htela ovakav nastup, citala sam negde intervju, nude u kombinaciji sa srebrnim, da se vidi ispod koza, sa sve plesacima. Mi nemamo figuru koja se zove umetnicki ili kreativni direktor. Imamo ko radi visuale, kostim, koreografiju… Lasagna isto Teya isto.
 
Meni sve ovo na fotografijama sto vidim deluje kao umetnost i to ona high class. Sigurna sam da će biti sve na nivou, a za narod ne znam. Greota da ispadne.
 
Definitivno jedan od najdrazih slovenackih entryja (i nije samo zbog naziva pesme :p ). Sve je odradjeno vrhunski.

Mozda su strofe mogle biti malo melodicnije ali ipak, nadam se da necemo doziveti iznenadjenje u vidu njenog ispadanja. Bila bi zaista velika nepravda.
 
Meni je i dalje teško zamislivo vidjeti da publika ovu pjesmu izvuče dovoljno da prođe. Al' živi bili pa vidjeli
 
Recimo, za mene je ovo nikad vidjeno na escu. A i nekako kad gledam ove fotke sa nastupa izgledaju mi svi toliko futuristicki, kao da sam upala u neku 2047.
 
Baš su je ukopali ovim nekostimom. Bukvalno je jedina takmičarka bez kostima 😔

Žali bože ovakve lepote, trebalo je da izgleda kao bomba na sceni.
 
Back
Top