si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Drago mi je iskreno, pesma mi je možda i najveći grower sezone, ali nastup i režija su vrlo kritični, moralo je to mnogo bolje. Svakako je veliki uspeh, pogotovo uzimajući u obzir probleme koji su se spominjali i u njihovoj delegaciji.
 
Drago mi je što je izborila uprkos lošim prognozama i to još od objavljivanja pesme. Jeste bilo rizično poslati ovakvu pesmu u tvt only polufinalu, ali rizik se isplatilo, publika je nagradila hrabrost.
 
I meni je nenormalno drago, posebno kad sam joj vidio reakciju, iako nisam fan pjesme.
 
Njen prolazak u finale mi je, pored našeg, bio hajlajt večeri. Gotovo da bih se isto radovao kao da je neki naš predstavnik prošao dalje. Videlo se da joj je pao veliki teret sa srca kad su je prozvali 🥺

Imam ogromno poštovanje prema izvođačima koji zaista vole Evroviziju i trude se da odu na istu. Njoj je nekoliko puta izmakla prilika da ode na Evroviziju i bilo bi stvarno tužno da nije prošla u finale.

Nastup nije sjajan, ali dala je sve od sebe i drago mi je da su ljudi prepoznali umetnost i nešto nekonvencionalno.

Inicijalno sam, kao sa Ukrajinom, imao negativnu reakciju na ovu pesmu, ali sam se vremenom potpuno zaljubio u Rejven. Stvarno je divna ❤️
 
Isto sam se bas obradovao, kao da je moja zemlja prosla❤️

Pesma je potpuno po mom ukusu, a iskreno iako nije bilo nesto inovativnog nastup mi nije bio los, samo eto bio je budzet manji. Vokalno odlicno, meni licno u top 5 veceras❤️
 
Uhhh ❤️‍🩹🥹 Ovo me baš ganulo. Ko nije video stori, ovo je pred nastup, već su se pripremali da će da ispadnu i govorili jedni drugima da su ponosni i da su dali sve od sebe

IMG_7353.jpeg

photo-output.jpeg
 
Bravo!! 💜 Bila je dobra ali mislim da nije izvučen potencijal iz nastupa.
 
Iskreno sam mislio da će ispasti jer mi je nastup baš slab bio, tj. nije mi išao uz pjesmu i atmosferu iste, ali nemam ništa protiv što je prošla naravno, štaviše i drago mi je.
 
Nemam pojma kako je animirala publiku, ali svaka čast svakako. Neobična je kao pojava i to joj sigurno ide u korist. Da se zapravo uložilo u ovaj nastup ko zna koliko bi visoko išla.
 
Nisam verovao da će obični ljudi uspeti da se povežu sa ovom pesmom nakon svega tri minuta, i da će taj broj biti dovoljan za plasman u finale. Ipak je ovo jedna doza ozbiljne umetnosti za koju treba mozga da se shvati. I svakako mi je drago što je prošla
 
Back
Top