rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ja sam podjednako uzbuđen kao i svake godine, samo sada nekako smirenije dočekujem probe, jer znam otprilike šta možemo dobiti. Razumem i one koji nisu toliko euforični, jer su, em zatvorili probe, a i sam PzE ove godine je bio ozbiljan energetski vampir iz raznoraznih razloga + subjektivni osećaj je da sezona traje nikad duže.

Teyi želim da rasturi na probi 🫶
 
Ja jesam ishajpovan, ali zbog nas lol

Ali svakako nema tog hajpa kao nekad, mnogo sam više ishajpovan tokom PZE sezone
 
Ne znam cemu tolika tajnovitost kada svakako samo fanovi prate probe, a fanove neopisivo to zanima. Ne bi nista izgubili da puste novinare da prenose. Svakako je pisana rec drugaciji dozivljaj od onoga sto vidimo na tv-u u prenosu. Hajde ok da zatvore prve probe, tu treba vremena i izvodjacima da se priviknu na binu, da se srede sve te tehnicke stvari. Ali druga proba je vec utegnuta, njih mogu da otvore.
 
Hajp je svakako veci nego prosle godine, tada smo u ovo vreme znali i ko pobedjuje a osecali i da Srbija nece imati vrhunski plasman, iako smo se nadali da iznenadimo i prodjemo bolje nego sto nam se prognozira.
 
Back
Top