rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Cela druga polovina prvog pf ispunjena sa lackluster nastupima i onda neki imaju obraza da kažu da baš mi ne prolazimo. Razumem strah zbog RO, ali da na osnovu samo fotografija i snimaka sa proba kažeš da Srbija objektivno nema jedan od najlepših i najsmislenijih nastupa u prvom pf, ne mogu da razumem...
 
Setio sam se sad Duškinih uključenja sa Hurricane, razredna sa odeljenjem na ekskurziji vajb. :D
Sto su ustale da zamene mesto 😬
Nisam znao ko je Duska a ovde se dosta spominjala i sad po glasu kapiram da ona radi prenos ESCa i uvek mi je bila gotivna sa svojim neformalnim komentarima tokom prenosa 👍
 
Gde se oni hrane tamo? Jel imaju kao neki official restoran u dvorani ili šta ko ponese od sendviča?
 
Pa dobro, kada je generalna proba sigurno moraju pola dana provesti u dvorani
 
Meni je ok Teyin stajling, priliči atmosferi pjesme i dubini emocije koja se provlači kroz istu (mada mi je i onaj kostim sa PZE-a bio sasvim svrsishodan), ne smeta mi ni taj čuveni bolero, dobro je što se odlučila maknuti šiške i ravna kosa joj mnogo ljepše stoji a jedino što mi bode oči su čizme koje mi se nikako ne uklapaju u cjelokupan stage look, volio bih da je obula nešto manje upadljivije...

Po pitanju famozne stijene, meni veličina nije ni bila bitna nego je caka u kadriranju i kako će izgledati u tv prenosu, svakako mi je drago što nije ista ona kamena klupa na kojoj je sjedila u Beogradu a ova stjenčuga izgleda baš moćno poput one iz spota a opet se čini lako upotrebljivom (u smislu penjanja i silaženja), svi segmenti scenografije se prožimaju i daju neku posebnu čar samo ovako preko fotki a mogu misliti šta nas tek čeka u live-u!

Sve u svemu, prezadovoljan sam i već sad ponosan, jedva čekam drugu probu! :giggle:
 
Back
Top