rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Uragankama baš i nije donela sreću u Holandiji, neka vloguje iz daljine.
 
I Luka je prosle godine bio jako visoko na TOP 37 listama, popularan na drustvenim mrezama i slicno, pa ipak.....

I ja cu kao npr. Lignjoslav da drhtim do poslednjeg trenutka, narocito ako Srbiju budu ponovo prozvali 10. po redu.
Prosle godine smo bazirali optimizam za SMSS na Konstri, sad valjda postoji neki pesimizam za Teu baziran na Luki.

Svako je zapravo toliko razlicit i prica za sebe.
 
Ali jeste donijela hajp još veći, sigurno je i koji poen iz dijaspore došao zbog Marije
Ma zezam se ja, jer je i sada najavila da je pomerila datum drugog koncerta u Švedskoj kako bi bila tamo u finalu, pa se mislim neka hajpuje sa bezbedne distance. 😁
 
Džanum na tiktok ESC profilu više pregleda od većine proba, a proba Ramonde prešla 900k pregleda, brzo rastu pregledi, pašće i milion
 
Last edited:
Čitam komentare na Džanum videu na ESC tiktok profilu i toliko stranaca koji nisu fanovi sad misli da peva Džanum na Evroviziji i svi oduševljeni lol

Ne razumem kako toliko ljudi ne pomisli da pusti nešto drugo od nje da čuju kad već slušaju Džanum
 
Pa i Marija je u svom vlogu stavila Teya Doru kako pjeva Džanum,a sigurno je pjevala i Ramondu.
 
Јесте пјевала, негдје сам видио кратки снимак
 
Neka zamisli da su ramonde.
Srećan rodjendan i Evrovizija draga TeyaDora.
Happy Birthday GIF
 
Za 7 dana se budimo ili u stilu 200 na sat ili crno pa se ne vidi.
Prolete vreme od PZEa, ovo su najlepsi trenutci 👏
 
Duška na BilcTV juče priča kako ove godine slavi 20 godina rada na Evroviziji, i kaže to je bila 2004. godina kada smo se vratili nakon 12 godina pauze, a potom sledeće godine nismo ni imali predstavnika zbog situacije sa CG, pa i one naredne... :LOL:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top