rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ja verujem da će sve biti na kraju strava, samo ovo sad nije dobro zbog ubijanja atmosfere i hajpa
Ljudi ja ne znam sta se desilo. Ovo nase u odnosu na ostale deluje potpuno neprimetno. Njen glas nije ni pola onoga sto smo culi na PZE, lice potpuno nezainteresovano, sminka. Jel realno da brinemo za prolazak u finale?
 
A ide uz tematiku pesme da nam sve lađe potonu i tek onda da se pojavi svetlo na kraju tunela, da se ramonda digne iz pepela 😃
Razmišljala sam isto. Čak sam pomislila da sama tako manifestuje :ROFLMAO:
 
Ma namerno nisu hteli da pokažu zanimljive delove nastupa i mislim da je to dobra odluka. Nisu jedini koji su to uradili.
 
Ja sam ubedjen da ce ceo nastup da izgleda mnogo bolje i da ce se ispraviti te sitnice, tako da se ne brinem.
Al da me je odusevilo ovih 30sek nije. OK je i to je to, samo mislim da kmecite bez razloga, jer ce pravi dozivljaj nastupa moci da se dozivi tek kad se ceo odgleda.
 
A jel zna neko otprilike koji procenat glasača na Evroviziji su obični ljudi koji prvi put vide ili čuju pesmu i nastupe u toj istoj večeri a koji procenat glasača su fanovi kao mi recimo sa foruma sto sve znamo pratimo i slusamo mesecima
 
Al da me je odusevilo ovih 30sek nije. OK je i to je to, samo mislim da kmecite bez razloga, jer ce pravi dozivljaj nastupa moci da se dozivi tek kad se ceo odgleda.
Potpuno se slažem. Oduševljen nisam uopšte, ali dva udaljena kadra ne mogu da mi negiraju ono što sam ovde lajkovao, a to je da verujem i njoj i timu i da očekujem dobar nastup.

Jedino što je validno da se oceni je prenos u utorak i tada je sasvim ok i na mestu da svako drugačije doživi i kritikuje, ali hajde da prvo dočekamo taj finalni proizvod.
 
Neće ljudi finalni proizvod, zanimljivije je bespredmetno™ kmečati.
 
Poslednjih par stranica sam jednostavno skipovao nakon pročitanih nekoliko postova. Zaista ne mogu da verujem da se nakon svega negativiše u ovolikoj meri zbog je***ih 30 sekundi probe. Naravno da postoje slabiji kadrovi, scena je veća, šira i nije nimalo jednostavno prilagoditi se istoj, posebno nakon scene u studiju RTS-a. Meltodown ispade toliki kao da je ceo nastup u ovom kadrovima. 💀 Meni ovo vrlo fino izgleda, a verujem da nas najbolje očekuje.
 
Meni su se smirile strasti nakon inicijalnog neprijatnog iznenađenja. Neće biti lako, ali verujem da ćemo proći u finale. Pesma je jednostavno dobra sama po sebi i Teya je bolji izvođač od makar pola polufinalista, svaki put je iznela pesmu sa iskrenom emocijom.
 
Razumem i negativan stav donekle, ali ovoliko preterivanje se graniči sa ludošću.
 
Ok, stvarno je isječak s malo bezveznim kadrovima i prema njemu se malo izgubilo ono nesto sa PZE, ali ne vidim razlog za dramu. Ni ostali ne izgledaju nesto specijalno, nekako mi sve mlako djeluje, ne znam u cemu je problem. Svedska ipak ne zna? 😅
 
Meni je bolja varijanta sa šiškama sa prve probe, mislim da su bile duže, maltene do očiju.
 
Ma hoće sigurno, nema šanse da je ovo konačna verzija šminke.
 
Back
Top