rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
U odnosu na ono šta nas čeka do kraja verovatno jeste najslabiji deo. A ako je do kraja sve dosadno, u šta sumnjam, neka ispadne.
 
Ono što je nama predstavlja problem je taj što pesma ne hvata na prvu. Da, znam da će sad neko da digne dva prsta i kaže “nije istina mene je uhvatila na prvu”, al mislim pre svega na kežual domaću publiku kao primer, mi fanovi smo u ovom trenutku najmanje relevantni. U tako neobaveznim razgovorima pred Evroviziju kad pitaju kad će bla bla, uglavnom iznesu ili stav da ih pesma odradila posle nekog vremena (kao i mene) ili su nezadovoljni jer šaljemo depresiju.
Mislim, nemojte sad da me…je l’ te, ovo je mini research koji se spontano desio.
 
Sada izgleda previse staticno zbog rezije i ubio se wow efekat. Jaoj samo nas maltretiraju, od zreba nam mira ne daju.
 
U drugom polufinalu je već gadno, izbrojah ovako na prvi pogled 8 zemalja koje imaju hajp oko sebe. Sve će to žiri iznivelisati u finalu. ✨
Previse se uzdas u ziri, nema nama vajde od toga. Ionako vecina njih prvo pogleda koji su favoriti na kladionicama, pa tek onda glasa. A pored Ukrajine, Portugala, Izraela, Belgije (ako prodje) od sporijih pesama i Hrvatske, Italije, Svajcarske, Svedske od brzih, mislim da mozemo samo neku sicu da dobijemo.
 
Pored činjenice da imamo "nepovoljan" žreb, mislim da je najveći problem realno to koliko je pesma spora i ljude može da uhvati samo na atmosferičnost , koja se onakvim nastupom izgubila. Sa druge strane imamo primer Portugala koji takođe peva baladu, ali je upravo uradio nastup tako da bude itekako zapaženo
 
Portugalka pokidala

Pričao sam sa nekim našim ljudima u Njemačkoj, kažu lijepa je pjesma 'njima koji znaju jezik i razumiju poentu' ali da se boje da stranci neće doživjeti kao mi i da se neće visoko plasirati. Ali vjeruju u finale bar i glasaju.
 
Secam se da je Bjorkman pricao kako su 2017. dodali onu malu scenu na njegovo insitiranje da bi se Portugal istakao. Izgleda da Svedjani malo organizuju esc kao i Melodi. Ko im se svidja njemu sve, a ko ne on moli da mu smanje broj sirokih kadrova.
 
Pa ništa neočekivano od ljudi, znali smo od starta da je naša ciljna grupa žiri. Sve preko toga bi bio bonus.
 
Mislim da je dobro da je rezija dobila pljuvacinu sa svih strana jer daje bar neku šansu da se stvari promene.
Problem je sto od prve probe oni kazu da su uglavnom zadovoljni. Verovatno nece menjati mnogo, ako i promene nestoZ
 
Ne znam kako ste zaključili da se atmosferičnost izgubila na osnovu 30 sekundi i dva loša kadra koja će verovatno popraviti. Pravi nastup je utorak, nismo ga još videli. Ne razumem stvarno ovaj kolektivni raspad na forumu zbog probe.
 
Ne razumem stvarno ovaj kolektivni raspad na forumu zbog probe.
Explode Criss Angel GIF by DefyTV
 
Ja verujem da nasa delegacija nije zadovoljna i mora da se nateze sa organizatorima zbog rezije, a neke delegacije ocigledno nemaju tih problema
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top