rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Kad možemo očekivati leak sa proba? trebalo bi da Teya nastupa za koji minut
 
Evo vam jedna taktika sta ja radim kad se priblizi Evrovizija (ili neko moje putovanje ili vec nesto sto ne mogu da docekam).
Merim vreme koliko je ostalo do toga necega u odnosu na vreme koje je proslo u proslosti do sadasnjeg momenta. Npr kad bude nedelju dana pred pocetak ESCa ja racunam- a ok, pre nedelju dana sam bio u selu, a to je tako brzo proslo dakle vreme koje je proslo od sela je to isto vreme koliko cu cekati do ESCa. Sada je ESC sutra znaci od sadasnjeg trenutka unazad toliko vremena je bilo uskrsnje jutro a to je bilo bas skoro pa znam da necu morati jos mnogo da cekam do pocetka ESC. Probajte 😂😂😂
 
Srpska razglednica sadrži isečke nastupa "Molitve" i "In Corpore Sano" i selfi Teye iz Botaničke bašte u Beogradu.

Nastup se na početku snima iz daljine sa efektom dima po ivicama ekrana i kamera sa postepeno približava sceni. Nema nikakvog natpisa kao u spotu.
U prvom delu nastupa ima baš dosta dima, veoma je mistično, magla prekriva i Teyu koja sedi na steni. Teya ustaje sa stene uz stihove "Nema ko da vodi me...". Potom idu oni poznati podni efekti kao na PZE, i tu je opet onaj udaljeni kadar, mada malo bolje izgleda, jer nije statičan, već se udaljava od scene i svetla su malo dinamičnija.

Potom ide ono "Nema ko da vodi me..." uz treperenje svetala, nalik PZE-u, malo drugačije ali sličan mistični osećaj odaje. Tu je i deo kada Teya čučne pa na LED ekran lila efekat, a potom završnica, sa nešto manje dima, ja bih tu za nijansu više, da se ne vidi da je stena odignuta od poda, kao što se vidi, i onda Teya stane na stenu i tu završava nastup sa snimanjem iz prosečne daljine, verovatno da bi uhvatili celu ramondu na ekranu.​
 
@Miloš Izvini, sta to znaci treperenje svetla? Ona laserska svetla na bini? Ne pricas o LEDu? Ima li munja, zvezdi, sem plave koje su boje??Hvala
 
Bice ukupno 3 generalne probe za prvo polufinale.
Ovo sad, zatim veceras u 21h i sutra u 15h
Taman da eventualno jos nesto nastimaju i bombona.
 
Pa nastup je manje vise copy-paste sa PZE-a, pa me ni ne iznenadjuje ta indiferentnost. Jedino me brinu ti siroki kadrovi. Izgleda da to ostaje, ako nisu do sad promenili.
 
A realno ni na švedske nastupe se odavno ne svršava kad se gledaju probe jer je copy paste sa MF.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top