rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Kod nas je problem u samoj muzičkoj sceni, ne u festivalu. Hrvatska ima mnogo razvijeniju andergraund i alternativnu scenu od nas. Lazanja je proizvod bendova poput Mantre koji imaju koliku-toliku popularnost. Kod nas je muzika 95% lokalnog karaktera i pravi se za lokalno tržište.

Osim ako se ne desi nekom pukom srećom neka pobednička pesma, ne vidim kako možemo da pobedimo u narednih 10 godina. Mora da se promeni kulturna svest i da se desi neki novi talas muzike u Srbiji, a to će teže ići.

Poslednjih 6 godina su pobeđivale zemlje koje imaju međunarodne muzike na izvoz. Hrvatska će da bude izuzetak ove godine, ali ponavljam, imaju dosta više izvođača koji prave nestandardnu muziku od nas.
Ajde malo realnosti. Necemo se sad ugledati na upokojenu muzicku scenu u Hrvatskoj.
 
Dobro je da su popravili koliko se popraviti može. Sutra ću pogledati kompletan nastup, neću se spojlovati.
 
Regulus nije nikad čuo za Prijovićku, a razume se u našu muzičku scenu. Joj.
Za Prijovićku jesam čuo, prošle godine na forumu i posle sam malo više saznao kada se pisalo o njoj i rasprodatim koncertima u medijima. Sad znam ko je. Svakako, ne vidim zašto je loše ne znati za nekog pevača ili pevačicu i kako to umanjuje ono što sam napisao u vezi sa našom muzičkom scenom?

Nisam rekao da Hrvatska ima bolju muzičku scenu, već razvijeniju alternativnu scenu koja je bolja za Evroviziju
 
Nema veze, sledece godine cemo imati pristojan plasman da nam zamazu oci
 
A Matt je recimo za Kipar rekao da meko peva i da je bogato nalepljen nastup vokalima. Prolupali svi
 
Pa da svako komentarise po svom ukusu i ne morate da sve te komentare shvatate bukvalno kao da ce istinito predvideti nesto. I sutra kad svi vidime neko ce se sloziti s jednim neko s drugim.
 
Super, propusticu te cele ilegalne snimke nastupa dok se vratim sa slave :(
 
Kome je bre bitno mišljenje te Alesije kad mi krene tamo sa "y'all, y'all.."
Ma mi se više sprdamo s njom ovde na forumu, ne znam da li je iko uzima za ozbiljno.
 
Pa da svako komentarise po svom ukusu i ne morate da sve te komentare shvatate bukvalno kao da ce istinito predvideti nesto. I sutra kad svi vidime neko ce se sloziti s jednim neko s drugim.
Pa tačno, neko je oduševljen Irskom a meni je očajna, recimo 😂
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top