rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Bice da RTS ne radi posao kako treba, i prosle godine su bili prezadovoljni kadriranjem a ono raspad sistema. Ove opet.
Joj najjaci mi je bio Luka i oni usisivači sa dimom i on kako se uvija okolo i taj momenat kadriranja
 
Onda bolje proći u finale, da manje para ostane rts-u u džepu jer ih ne zaslužuju!
Baš kažem, tako bi mi bilo žao Teye koja se maksimalno potrudila oko svega, da ispadne, a u drugu ruku nimalo mi nije žao RTSa koji sve ovo neozbiljno shvata.
Aloo dođe ti devojka sa svetskim hitom i ti odradiš tačno NULA promocije u tom smislu? Gde su mashupovi neki, dodatni intervjui, tv gostovanja? I pri tom ne mislim na Šarenicu koju gleda svaki milioniti stanovnik Srbije.
Svaki promotivni video za ESC oficijalni kanal/ig stranicu pa čak i akustičnu obradu Ramonde snimala u onom studiju od dva dinara. Ako ćemo ovako učestvovati, bolje nek se preispitaju da li je to pametno uopšte.
 
Ma kakva Ana Rogljić, organizovala Evropesme pre 20 godina, ne trebaju nam više ti ljudiiii
Ona bi bar podviknula, ubeđen sam, vidi joj se u faci da je temperamentna. A ovaj tunjavko se verovatno smeši, trudi se da bude kulturan i da se ne zamera.
 
Ja se i dalje optimistično nadam da će imati dosta glasova iz ROW jer je prepoznatljiva nevezano za pesmu, samo jedan promil Indijaca i Turaka ako budu glasali biće super. Ali pravi test će biti sutra kada nam budu trebali bodovi za finale i gde nema mesta za greške...
 
S jedne strane naravno da bih voleo da prodjemo dalje ali sa druge strane znam da ce RTS da koristi plasman u finale kao smokvin list za sve promasaje i kaze eto uspeli smo, mi smo mala i siromasna zemlja kme kme pa bolje i da ispadnemo samo da slusam sta ce Duska, Olivera i ostali da se*u kad ih javnost iznapusava(jos kad pobedi Hrvatska lol)

U meni su dva vuka. 😌
 
1. Jel realno da su okačili prvu današnju probu?
2. Da li je moguće da je režija ovoliko loša? Stvarno ne razumem poentu preširokih kadrova, ajde u jednom refrenu, ali zašto i u drugom..
 
Shane nas je pohvalio i pomenuo da ima neki efekat vetra i lightning (?) u prvom delu pesme koji ni Majsta ni Milos nisu pomenuli, a taj kadar na kraju iz aviona kad dide a se popne na scenu je jedino sto mu je zasmetalo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top