rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Meni se naš nastup baš svidio na kraju krajeva, logično da mi je falilo one neke intimnosti i emotivnosti usljed dalekih kadrova kojih ima više nego što bi ih trebalo biti ali opet je bilo u granicama normale i dobro je što nisu pretjerali kao što smo mislili da će nas snimati sa Eresundskog mosta, svi smo se bili navikli na interpretaciju iz omanjeg RTS-ovog studija i ušuškali u toj zoni komfora bez publike pa je sad u velikoj dvorani sa tolikim brojem ljudi sasvim drugi doživljaj ali i ugođaj na poseban način...

Kadriranje je bilo ok kad se sve sabere i oduzme osim par kriminalnih dijelova a to se posebno odnosi pred kraj gdje joj je pola tijela odsječeno i upravo to je ubačeno u rekapitulaciju, skapirao sam za lila narukvice da će zasvijetliti odmah na početku ali još jači utisak ostavlja ovako kad u zadnjem refrenu zablješte, svjetla odlična kao i animacije ramondi i cijelog cvijeta na LED-u, podne latice su isto bile efektne a i stijena se istakla, dima je bilo u umjerenim dozama (možda još malo u završnici da ga pojačaju) tako da itekako zadovoljan odlazim na spavanje. :giggle:

Bajkovito i dirljivo je bilo kao u nekom mjuziklu i mogu reći da je ovo naš najbolji evrovizijski nastup ikad a i vidjelo se da je Teya otpjevala iz srca, malo je bila u grču ali kontam da joj je ovo prvi javni istup pred milionima ljudi te vjerujem da će biti opuštenija i tek pustiti svoju glašćinu u subotu, opet mi se vraća žiri hajp koji je bio upokojen prethodnih dana usljed straha od neprolaska, sve je dobro što se dobro svrši a najbitniji dio misije smo ispunili pa šta bude biće!
 
Sad kad je svakako prošla i kada više nema tenzije moram reći da je kadriranje bilo loše od sredine pjesme pa dalje.
 
Meni je bas bilo super, smorili ste sa tim kadriranjem, ne vidim neku preteranu razliku u odnosu na PZE. Bas ima puno bliskih kadrova, i u pravim trenucima, dovoljno da se prenese emocija koja je ovde najvaznija. Mnogo sam ponosan na ovu devojku, prvo sto je uspela da se kvalifikuje sa ukletog drugog mesta sa ovako sporom pesmom, i to iz prve polovine zreba koja je bila nevidjeno jaka, sa nekim od glavnih favorita ove godine. Drugo, sto je i posle toliko problema na probama, kada se videlo da je prilicno nezadovoljna kako se stvari odvijaju, uspela da se izdigne iznad situacije i skoncentrise na ono sto je ovde i bilo najbitnije, njeno pevanje i emocija. Svaka cast Teya!
 
Strahovao sam do zadnjeg trenutka, nisam bio najsigurniji oko nastupa, vokalno odlicno, na trenutku tiho (ali ne kao Luke Black🤣) i taj prokleti broj 2 me bas zadumao dali ce mozda biti zaboravljena ali dobro je, ipak Evropa prepoznala kvalitet ove divne devojke.

Bas sam za tog prvog finalistu imao neki predosecaj i rekao ajde reci Srbija i eto rekla❤️
 
Zadovoljan nastupom, ponosan na nju. Kadriranje je moglo biti drugačije i tu imam zamerke jer se izgubila malo intimnost i mistika u performansu. Uz neke manje korekcije, frizure (da se ne vide točkići) i ostalo 8/10. Svakako izvukla je maksimum i dokazala da ste džabe kmečali mesec dana ovde. Ja sam od 2. marta bio ubeđen da ulazi u finale i eto, držao sam se tog narativa sve vreme. Diže se iz pepela 🌺💜
 
Gledam opet nastup, na deo gde kamera udaljava na "nema ko da vodi me" dole levo u publici štrče dva fana u narandžastim majicama hahaha totalno se ne uklapaju u boje lol
 
Drago mi je da je prošla u finale, jer iako u toku dana nisam sumnjao u prolaz u finale, tokom večeri sam već počeo da budem pesimista. Kao da nije dovoljno što nastupamo tako rano, morali su da ubace i ove direktne finaliste u program. Ja bih to ukinuo. Ne vidim potrebu za tim. Mislim da su dovoljno nagrađeni time što su direktno u finalu, ne moraju da dobijaju još prostora za promociju.
 
Ne mogu nam ništa ni kad pevačica u grupi zaboravi koreografiju, ne mogu nam ništa ni kad pevač 3 minuta šapuće u mikrofon, ne mogu nam ništa ni kad nam režija ne valja. Ne zovu nas za džabe M A H E R K A
Ni kada onaj iz ICS pocne ranije da skace sa peskirom
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top