rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Vrtiš sve isto u krug, ali Baba Vanga nisi da možeš tačno da predvidiš šta će biti, pristrasan si jako + vređaš, tako da nema smisla više diskutovati uopšte.

Ovaj narod nije ustao oko mnoooogo bitnih stvari koje su se izdešavale poslednjih godina, nevezanih za Kosovo čak, a uzeće lopate i motike u ruke kad budu videli RTK na Evroviziji. Ma važi. To možda u vlažnim snovima nacionalista.

A i što bi im smetao RTK na Evroviziji koju "mrze", "ne gledaju", pederbal, ispolitizovano takmičenje itd.
 
Baš. Treći srpski ustanak zbog Kosova na Evroviziji, a ne zbog Kosova kao nezavisne države bukvalno bilo gde osim na Evroviziji. 😂 Stati, pa gledati.
Pa sve je jasno, u kakvom stanju je srpski narod, da ne kažem, bedaku. Spremni da dižu onlajn ustanak zbog Evrovizije a zbog odobrenih tablica, izbacivanja srpskog dinara niko ni prstom da mrdne. A već u ovom trenutku dok pišem ovaj post ima par hiljada nacionalista koji pišu 'dogodine u Prizrenu'. Smešna smo nacija, ali baš smešna.
 
Pa sve je jasno, u kakvom stanju je srpski narod, da ne kažem, bedaku. Spremni da dižu onlajn ustanak zbog Evrovizije a zbog odobrenih tablica, izbacivanja srpskog dinara niko ni prstom da mrdne. A već u ovom trenutku dok pišem ovaj post ima par hiljada nacionalista koji pišu 'dogodine u Prizrenu'. Smešna smo nacija, ali baš smešna.
Da ne spominjem "srpski" ustanak zbog Gruhonjica "filozofskog fakulteta" u NS..
 
Mislim dasu 2 najbesmislenija protesta u istoriji naše zemlje makar u poslednje vreme vidjena u Beogradu na protestu oko PZE, gde su dosle 2 osobe da podrže Breskvicu i juce ispred filozofskog fakulteta, gde su na proteste dosli klinci koji nisu ni znali da nadju filozofski fakultet u tom gradu, dosli sa majicom Legije da protestvuju u ime "studenata filozofskog fakulteta", plus je opste poznato da mahom samo devojke studiraju tamo, a na protestu bilo fazon 130 muskaraca koji su svi "studenti" istog lol
 
Ja sam dosta pesimističan što se tiče nas ove godine, ali nemam nameru da elaboriram o svojim nemirima jer ne treba da kvarim optimizam naroda ovde.
 
Meni je ova godina postala muka ziva. Od Breskvice, nacionalizma do EBU-a, sabotaza, a samo mogu da zamisljam sta su nam pripremili za veliko finale.
 
Je l' neko iz delegacije tamo kao podrška? Bilo bi bezveze da je sama...
 
Back
Top