rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Realno klipovi iz AmiG uđu u trending ne samo u Srbiji nego i po regionu i dijaspori, a tu da dođe i objasni značenje Ramonde, ubaci koju patriotsku poruku, pa doda kako je školovana, pa pjevačica najuspješnije pjesme na srpskom u svijetu, mnogo bi značilo.

7 godina kasnije i dalje mislim da je Tijana mogla da dobije tih par bitnih bodova još da ju je narod upoznao bolje prije takmičenja.
 
Kad se završi PZE želja oko ESC kod RTS se gasi, a iskreno i kod mene sve više.

Očigledno da ih nekoliko meseci priprema izmori i onda samo dignu ruke, onda kada je najbitnije.
 
I ja verujem u uspeh iskljucivo zbog pesme, dobrog izvodjaca i nadam se dobrog nastupa, ni zbog cega drugog. Ostali faktori ne zavise od nas, da li ce se ziriju svideti, da li ce publika dovoljno glasati i sl.
Mi imamo na sta da budemo ponosni i zadovoljni, pa kakav god plasman na kraju bude.
 
Ili nam spremaju nešto neviđeno novcem koji nisu hteli da troše na promociju ili im je stvarno više stalo do svog festivala.
 
RTS se nadam se ove godine dogovorio sa HRT da razmene 12.

Jos prave i zajednicku zurku.
 
Znači ove godine pored žirija proveravamo i RTS.
Haha, zrno sumnje postoji, ali ja stvarno mislim da ulažu u nastup i da im je samo to bitno trenutno. Znaju da će pokidati gledanošću i bez promocije.
 
Back
Top