rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Sad ulazimo u kritičan period kada bi fanovi na prvu poverovali i u to da Dijana DiLine radi stajling Teya Dori 🎭
Kad smo kod stajlinga jesam ja jedina koja bi volela da bude Teya u necem malo svetlijem? Prosto da bi odudarala malo od kamenja. Ili da haljina bude naprosto efektna toliko da sama od sebe odudara.
 
Dosta ljudi je to prokomentarisalo koji su obicni gledaoci Evrovizije da bi nesto svetlije bolje bilo.
 
Ako mene niko pitao kako bi izgledao savršen autfit za nju uz boju mora i kamena. Ujedno vrlo ženstveno a i apokaliptično kakav fazon fura.
View attachment 21309
Meni je recimo ovo malo više nakićeno za atmosferu pesme (kako je ja doživljavam).

Lepše bi mi bilo nešto svedeno, a opet efektno. Ima divnu siluetu i nadam se da neće biti nešto vrećasto da je pojede. A ako bude dosta dima, onda je malo tamniji autfit možda bolje rešenje.
 
Meni je recimo ovo malo više nakićeno za atmosferu pesme (kako je ja doživljavam).

Lepše bi mi bilo nešto svedeno, a opet efektno. Ima divnu siluetu i nadam se da neće biti nešto vrećasto da je pojede. A ako bude dosta dima, onda je malo tamniji autfit možda bolje rešenje.
Pa i ja se nadam da neće biti autfit sličan onom sa pzea, a ne bih volela ni one haljine sa prepartyja :(
 
Nerviralo me hvalisanje Švedske cijelo vrijeme, ali je spasilo podcast to što je spomenuo i pohvalio Norvešku 😍

 
Back
Top