rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Na 5 55” Teya se mimetizovala sa San Marinom na carpetu zurke u Amsterdamu. Onda je konferensije poziva da izadje na 6 05” ne znajuci, naravno, da je vec prosla, ali aimé Teye nema. Dva puta je covek prozvao 😂 Serbia, are you there? Sto to radi?

 
Nešto malo svetlije bi svakako bilo efektnije. Meni nije bio loš ni stajling sa PZE-a, ali bilo bi bolje da na većoj sceni bude nešto malo atraktivnije, jer verujem da će vizuali i sam nastup biti mračni.
 
Svakako veoma hrabro od nje da se upustila u izmene nastupa i kostima, što samo govori koliko joj je stalo da sve bude savršeno :giggle:
 
Ja lično mislim da je Olivera Kovačević kada je bio PZE više gostovala po televizijama od Teya Dore sada kada je došlo nedelju dana pred odlazak u Malme. Mislim da je promocija jako loša, ali isto tako mislim i da nema šanse da završimo na poziciji 23. Mislim da kladionice nisu fer. Jednostavno mi nije logično. Nismo baš ni za ispod 15-og mesta.
 
Izuzev Hurricane-a i Konstrakte zadnjih 10 godina sve je manje više tako.Možda su Bojana i Sanja malo više gostovale.
 
Mislim da ljudi na RTS koliko god su napredovali sa organizacijom NF jednostavno ne znaju sta da rade posle sa pobednikom, niti kako da lobiraju, niti da manipulisu kladionicama, kako da ostvare komunikaciju sa širim ESC fandomom,... itd.

Osim ukoliko se sam od sebe ne stvari hajp oni sami ne znaju sta da rade.

I mislim da period nakon PZE najvesce dozive kao konacno trenutak da se malo odmore nakon visemesecnog rada na festivalu.
 
I kako da rade content na socijalnim mrezama i marketing i boostuju postove. Verovatno imaju nekog internog zaposlenog umesto da unajme strucnjaka, Istoka npr. Ceo hype i reklama se stvara iskljucivo zahvaljujuci fanovima.
 
Gledam spotify, za 3 i kusur meseca od kad je izašla pesma je stvarno malo strimova, baš izostaje bolja promocija...
 
Imamo primjer Grka ove godine koji od starta sami oko sebe dižu hajp, ulažu u kladionice i svoju pjesmu na svakom koraku dižu u nebesa pa gdje im prođe, čak pročitah da su već izabrali arenu za iduću godinu u slučaju pobjede hahah...

Mislim, meni je ''Zari'' vožnjica od pjesme i služi mi za razbibrigu u ličnom top 10 ali da li stvarno tako nešto u ''Loco loco'' rangu zaslužuje da bude u vrhu kladionica, really?! 🤪

Možemo im se smijati i misliti da su delulu ali oni znaju šta rade, zadnjih godina se glasanja fanova kao i žirija preslikavaju sa stanjem na kladionicama tako da me neće ni najmanje začuditi kad ona bliskoistočna cajkica prešiša lilu ramondu u žiri bodovima.
 
Da li neko zna sto ovako padamo na kladionicama, evo nas na 23. mestu? 😏
 
Padamo, zato sto se na nas i nasu pobedu malo ljudi kladi, a ocigledno i zemlje koje su blizu nas na kladionici se popravljaju, jer se vise ljudi ovih dana kladilo na njih.
 
Mislim, ako je zaista potrebno da se diže "hajp" preko kladionica, onda ne treba više ni učestvovati na takvom takmičenju. Mene bi kao javni servis bila sramota da uplaćujem novac na smrdljivu kladionicu. Jedine objektivne kritike su da nema dovoljno promocije, ovo ostalo su totalne gluposti.
 
Ne pričam ništa dok ne vidim nastup. Ako je neki svemirski nastup, biće mi svejedno što nisu plaćali druge aktivnosti.
 
Ljudi, opustite se. 🧘‍♀️🧘‍♂️ Da li nas je do sada T.D. izneverila u očekivanjima? Upravo suprotno, konstantno nas oduševljava. Jedva čekam da vidim nastup. 😍
 
Back
Top