rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ove godine imamo i prekvalitetnu pesmu i odličnog izvođača. Nema šanse da flopira. Ja apsolutno ne sumnjam u top 10.
 
Blago tebi, ja sam sanjao trule i crvljive jabuke. 🪱
Evo slikao sam tumačenje iz sveobuhvatnog vodiča "Snovi" Brende Malon. Kaže da to znači da si zanemario neki deo svog života.

Možda ti u snove došle i nakon Zejnine pesme :)

jabuka.jpg
 
Mene RTS kada je promocija pesme u pitanju nakon PZE podseća na neke profesore u školama i na fakultetima koji forsiraju neke zastarele i prevaziđene metode učenja u eri nterneta i veštačke inteligencije. Moguće je donekle i da nisu toliko nesposobni, ili da nemaju dovoljno novca, ali u svakom slučaju ne ulažu u pesme koje u startu na kladionici nemaju neke izglede za dobar rezultat. I dalje se nadam TOP 10 za Ramondu, verujem da Teya to zaslužuje, iako mislim da bi daleko veći hyp imali sa Konstraktom koja je već poznata publici, pošto Breskvica zaista nije dobar izbor. Ne mogu zamisliti Gnezdo orlovo i publiku koja vrišti na Pre Party-ima uz tu pesmu.
 
Ali što svaki put neko pita ovo čim padnemo jedno mesto i to uvek uz ovaj odvratni emoji, majkoo sveta
Poslednji put kad sam pogledao bili smo 20., tako da nije u pitanju jedno mesto. Pisalo se ovde i kada smo se penjali za jedno mesto, tako da ne znam u cemu je tvoj problem. Kontam da malo ljudi uplacuje na ove nize rangirane zemlje na kladionicama, pa i neka malo veca uplata moze da izazove skok. Ali da ljudi uplacuju cak i na Letoniju (koja nas je pretekla) vise nego na nas mi je neshvatljiva.
 
ja jesam sanjao pobedu ali zato je kasnije u snu bilo obracanje Vucica koji je rekao da necemo organizovati dogodine jer nemamo para😂
Ja mislim da sam sanjala Golluma, odnosno neki scifi predele, secam se neke cudnih stvorenja i pecuraka. Ne konzumiram pecurke i drogu, da se razumemo :)
 
btw i meni se čini da RTS ne ulaže dovoljno u promociju ali ono śto je veliki plus je što daju mnogo veću slobodu predstavnicima da osmisle nastup kako žele i misle ra treba bez uplitanja i angažovanja nekih RTS timova, koreografa, kostimografa itd i tako je od Nevene pa naovamo
 
Back
Top