rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Alisija će biti na ESC koncertu u Kopenhagenu, pa eto prilike da se druži sa Tejom.
 
Padamo, zato sto se na nas i nasu pobedu malo ljudi kladi, a ocigledno i zemlje koje su blizu nas na kladionici se popravljaju, jer se vise ljudi ovih dana kladilo na njih.
Zar nije to zato što Breskvica ima najviše pregleda na yt pre održavanja PZE-a? 🤣 Šalu na stranu, "Gnezdo orlovo" je ozbiljan hit medju našima u dijaspori. Kad videh kako pevaju u zemlji kengura... Top poeni bi bili od publike u Australiji.
Bas mi je krivo sto Ramnonda nije zaživela, cak ni u Srbiji
 
Iskreno meni je bolja pobednicka pesma na PZE od pesme "Gnezdo orlovo".

Iskreno kada glasam, ili pratim neki festival, ja iskreno ne mogu glasati za nekoga ko mi se ne dopada samo zato sto bi eto mozda potencijalno u finalu bila bolje plasirana, dakle glasao bih za pesmu koja mi se dopada.

Kao sto na evrovziji sam glaao nekada za zemlju koja je osvojila na kraju 14.mesto u finalu, ali meni se svidja pesma i to je to.
 
Zelja je da Ramondu cuju fanovi lotra, pa da se eventualno prime, pa da onda oni poguraju Ramondu do veceg broja ESC fanova pa da onda Ramonda pobedi.
Kada bih umeo da napravim neki upecatljiv thumbnail to bi bio dobar boost za video al mozda je i ovo ok...
 
Zelja je da Ramondu cuju fanovi lotra, pa da se eventualno prime, pa da onda oni poguraju Ramondu do veceg broja ESC fanova pa da onda Ramonda pobedi.
Kada bih umeo da napravim neki upecatljiv thumbnail to bi bio dobar boost za video al mozda je i ovo ok...
Kao što je Lukina pesma stigla do ljubitelja igrica i gejmerskih kompanija.... 🤣
Samo se šalim... Toliko prostora i načina za izlazak iz senke i ove i prošle godine... ali ništa se ne koristi 🙄
 
Kao što je Lukina pesma stigla do ljubitelja igrica i gejmerskih kompanija.... 🤣
Samo se šalim... Toliko prostora i načina za izlazak iz senke i ove i prošle godine... ali ništa se ne koristi 🙄
Hahaha nisam znao za taj detalj sto se tice Luke :D
Ja evo dajem neki doprinos tom izlasku iz senke a mozda nas i bacam u kanal 😁
 
Zelja je da Ramondu cuju fanovi lotra, pa da se eventualno prime, pa da onda oni poguraju Ramondu do veceg broja ESC fanova pa da onda Ramonda pobedi.
Kada bih umeo da napravim neki upecatljiv thumbnail to bi bio dobar boost za video al mozda je i ovo ok...
Супер, качи на Тикток уз хаштаг о ЛОТР 😄
 
I ja ću nešto okačiti. Ako neko zna neke marketinške trikove i fore neka posavetuje. Tipa čitala sam nešto da ima veze dan u nedelji i vreme kada se objavljuje kao i pesma. Vrv bi sa Dzanumom otislo viralnije, prosto jer je algoritam vec navikao na tu pesmu, al to nam nije vazno, sa Ramondom je malo teže probiti se.
 
Ne znam, gledaj da na neki nacin spojis Ramondu sa nekim trendom.
Ja sam ovaj video napravio imajuci u vidu da Dzanum pa nadam se i Teyu a sada i Ramondu gotive i Indijci a oni su veliki uzivaoci ovakve dramatike :D
Pormocija Ramonde je cilj, Teya trenutno nije bitna a kamoli Dzanum. Lako ce Teya posle ESCa ako Ramonda prodje dobro.
 
Ili kad bi neko uradio remix ramonde u slow reverb fazonu pa to bi mozda lakse ljudi krenuli da kace na sadrzaje
 
To sad vec nesam skolovala ali ako je u pitanju usporivanje pesme nisam za :D
 
To sad vec nesam skolovala ali ako je u pitanju usporivanje pesme nisam za :D
Pa obicno to rade brzim pesmama, ali nisam znala kako drugacije da opisem, neki lofi fazon nesto sto bi nazvali #aesthetic. Neki mali mini remix da bi bila prijemcivija pesma za koriscenje i viral.
 
Uopste nije poenta u ritmu nego u stilu, samo sam sa tim nazivom zelela da objasnim estetiku na koju sam mislila.
 
Back
Top