rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Pa vjerovatno bi bilo tih pitanja, ali opet je bila odlična prilika za promociju. Jedino ako možda planiraju Noleta opet da povuku da ju ispromoviše na dan polufinala оstala promo neće da bude bitna 😂
 
https://www.rts.rs/tv/rts1/5423152/jedan-dobar-dan-specijalno-izdanje.html

Sutra od 13h, RTS1.

Pa vjerovatno bi bilo tih pitanja, ali opet je bila odlična prilika za promociju. Jedino ako možda planiraju Noleta opet da povuku da ju ispromoviše na dan polufinala оstala promo neće da bude bitna 😂

Slažem se da bi bila dobra promocija, ali opet taj vid promocije se meni ne sviđa. Pogotovo što bi ti klipovi bili na TikToku i opet bi krenula polemika vezana za Breskvicu a to nam ne treba 10 dana pre polufinala.
 
Očekujem meltdown nacije kad vidimo kamenčugu od 3 metra na fotkama sa probe.
 
Amidžić je vjerovatno mislio da ugosti Teyu i neku ''zadrugarku'' tipa Maju Marinković koja bi mu nabrajala koliko je akcija imala u posljednjih 7 dana u štali a koliko u kokošinjcu Mitrovićevog velelepnog imanja i sa kim što bi bio blam za gledati, jedna od najvećih transferčina blama mi je bila kad je u studio doveo isto neku učesnicu Zadruge ili Farme koja je imala svoju seksualnu ispovijest dok je pored nje sjedio Aleksandar Šapić, tip je cijelo vrijeme propadao u zemlju pitavši se u fazonu šta mu je to trebalo... 🥵

Bolje je što na kraju ne ide kod njega jer sve i kad bi bila sama kao gost postavljao bi joj škakljiva pitanja o Breskvici što nam sad ne treba, ako nije po završetku PZE-a bila u Amigi show-u dok je ta tema bila aktuelna onda je ne mora ni sad podgrijevati dolivajući ulje na vatru.

Negdje pročitah komentar da je majka Jasna viđena na DM SAT-u hahah, više guraju majku nego ćerku, neka joj svojom vlaškom magijom sredi neki fin plasman u finalu (ako već ne može pobjedu) pa će im biti oprošteno što medijsko eksponiranje ovogodišnje predstavnice skoro da i ne postoji lol.
 
Ma dobro, Šapiću svakako tu i jeste mesto, objektivno je lik intelektualno na tom nivou, čak mislim da bi mnogo toga ti zadrugari mogli Šapića da nauče. Verujem da zadrugari mnogo bolje stoje sa geografijom, ili istorijom od njega.
 
Ona folky verzija ramonde mi je sve, a evropa ce padne na noge kad vide zenu u hlacama!
 
Nisam oduševljen ovim sponzorstvom, ali ae, bolje išta nego ništa.

Čudno da nema Guarane još uvek, prethodne dve godine su imali kul fore.
 
Back
Top