rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ne znam jel neko kacio ili spominjao, izbrisite ako jeste. Ovo mi iskocilo ima 33k pregleda i pise da je izaslo samo pre 4 dana. Ona viralnija od Teye. Sačekala sam minut i prvo pitanje je bilo o Teya Dori. Komentari su katastrofalni, kako ovoj zeni treba zabraniti javno eksponiranje. Nisam poslušala šta je rekla i dalje pričala.
 
Bukvalno bacam hejt. Nikad gora promocija Srbije za Evroviziju. Ja mislio oni snimili klip konacno van studija RTS-a kad sad vidim ovo. Uh kako je lenjo....
Cak je prosla godina bila bolja, i vise se pricalo o Lukcu.... :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Da nije sama snimila spot ne bismo ga ni imali evidentno.

I dok ne vidim taj haos na sceni ne verujem nista. Od silnih prica godinama unazad, nemam ocekivanja.
 
Исланду у топ 10, један од чланова Еирикур, тачно сам знао да ми је с разлогом његова пјесма из '07. најбоља исландска 🙏
 
Mene ne brinu toliko kladionice, bar ne za sada dok ne bude bio prvi nastup u polufinalu. Mislim da je takva pesma da live izvodjenje dosta podize celokupan utisak. Pogotovo sto verujem da će podici sve na veci nivo u odnosu na PZE i da ce to top izgledati na velikoj sceni. Koliko god da mi se svidjala i audio verzija pesme, uzivo izvodjenje je bilo jos bolje. Tako da se uzdam u to...
 
Ne kapiram ljude koji pričaju da kladionice ne znače ništa a onda dižu histeriju jer smo pali sa 21. na 22. mesto.
Pa kako ne kapiraš?

Ako je tvoja zemlja visoko na kladionicama, onda one imaju smisla i znače itekako, a ako je nisko, onda su glupe i ništa ne znače. 😌

Ista stvar je i s OGAE glasovima, žirijem itd itd

Gotta love fandom
 
Back
Top