rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ja da vam kažem, biće nam teže ući u finale nego biti u top 10 nakon glasanja žirija. Ubeđen sam.
 
Razmislio sam ko bi nam bili voditelji na Evroviziji u Beogradu u slucaju pobede:

Da picnu Kosjerinu + Galeb (onaj sto vodi podcast) da ga obuku u neku sexy kosulju I pantalone 😍
 
Kaze da je nastup potpuno drugačiji u odnosu na PZE I da je stena mnogo veca
 
Logično je da je veći izazov za jury-friendly pesmu da prođe u finale iz tvt-only polufinala nego da prođe dobro po žiriju u finalu.
 
Nadam se da u nastupu ostaju upečatljiviji kadrovi sa PzE, poput led animacije u prvom refrenu i onaj momenat kada klekne pred poslednji refren. Kraj takođe.
Skoro svi su koji su komentarisali pesmu su na te vizuelne delove reagovali isključivo pozitivno.
 
Ok mi je i da se menja i da se prilagodi sceni tamo, samo mi je par ovih kadrova baš lepo...voleo bih da ih ostave.
 


Ko nije gledao evo link :)
Super mi je ovo, hvala za link, nisam uspeo da gledam u danasnjem prenosu 🤗
Zaista joj zelim srecu i navijam punim srcem, naravno bice i glasanja.
Ja nisam neko ko previse voli balade, ali ovo mi je zaista predivno i kako je vreme odmicalo pesma mi je postajala sve draza. Definitivno sto se mene tice, jedna od nasih najboljih pesama na ESC-u!
Ostaje da vidimo sta su nam to pripremili za Malme, ali imam neki dobar predosecaj! 🤗
 
Na kraju je nesto primenila kaze. Rekla da joj je falio efektniji kraj
Nekakav ples poput Jermenije prošle godine (ali kratko do 10 sekundi), dok u pozadini lila ramonda niče/raste iz pepela... 🥰
 
Super je to sve, ozbiljno shvaćeno i ne sumnjam nimalo u promjene i znam da su nabolje.

Drago mi je što je odjeću promijenila jer mi se to najmanje sviđalo na PzE, nekako je neupečatljivo skroz + su je zbog toga (i kose) prozivali da kopira Lorin.

Jedva čekam prve probe njene
 
Back
Top