rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Dobila je tortu. Vise bih volrla da je znacka sa lila ramondom u metchandisingu od ovih mega ramondi na reveru. Ko ce to da nosi?
 

Attachments

  • 930DA6FB-86FB-48B9-B41B-3EE9FEF4CFFF.jpeg
    930DA6FB-86FB-48B9-B41B-3EE9FEF4CFFF.jpeg
    912.1 KB · Views: 20
Bas lep ispracaj, svaka cast. Puno srece i da se svi lepo provedemo :giggle:
 
Neverovatno, ali bukvalno ni jedan jedini pozitivan komentar na RTS-ovoj Facebook stranici! Razumem da ljudi leče frustracije time što će svoje "mišljenje" iskakiti javno na nekom portalu, ali stvarno mi je neverovatno da se tolika mržnja seje. :ROFLMAO:
Ako ti se nešto ne sviđa, nemoj ni da komentarišeš kulturnu devojku koja negde predstavlja tvoju zemlju! ESC je u domaćoj javnosti pao na najniže moguće grane, bez nekog realnog razloga.
Oni sa slabijim vitalnim organima bolje da ne čitaju ove bljuvotine. :D

ob2pAHh.png

IE6hz6c.png

02UoXdq.png

z6N7Yo5.png
 
Neverovatno, ali bukvalno ni jedan jedini pozitivan komentar na RTS-ovoj Facebook stranici! Razumem da ljudi leče frustracije time što će svoje "mišljenje" iskakiti javno na nekom portalu, ali stvarno mi je neverovatno da se tolika mržnja seje. :ROFLMAO:
Ako ti se nešto ne sviđa, nemoj ni da komentarišeš kulturnu devojku koja negde predstavlja tvoju zemlju! ESC je u domaćoj javnosti pao na najniže moguće grane, bez nekog realnog razloga.
Oni sa slabijim vitalnim organima bolje da ne čitaju ove bljuvotine. :D

zorica-markovic-cant-see-haters.gif
 
Nista ovde nije iznenadjujuce 🤣
Ovakvi debili su uvek bili najglasniji, to im je jedino mesto gde mogu da pisu svoje bljuvotine jer ince u privatnom zivotu niko ih nikada nije saslusao.
Neka im neko kaze da su najnizi sort naseg drustva i da nas ne interesuju njihovi komentari. 🤭
 
Neverovatno, ali bukvalno ni jedan jedini pozitivan komentar na RTS-ovoj Facebook stranici! Razumem da ljudi leče frustracije time što će svoje "mišljenje" iskakiti javno na nekom portalu, ali stvarno mi je neverovatno da se tolika mržnja seje. :ROFLMAO:
Ako ti se nešto ne sviđa, nemoj ni da komentarišeš kulturnu devojku koja negde predstavlja tvoju zemlju! ESC je u domaćoj javnosti pao na najniže moguće grane, bez nekog realnog razloga.
Oni sa slabijim vitalnim organima bolje da ne čitaju ove bljuvotine. :D

ob2pAHh.png

IE6hz6c.png

02UoXdq.png

z6N7Yo5.png
Ne bih bio na mestu ovih ljudi ali drago mi je da ima i njih.
I oni doprinose diverzitetu jedne zemlje. To nas razlikuje od drugih.
Zamislite da cela nacija skakuce ko teletabisi zato sto neko tamo ide tamo negde.
 
Ide i Kristina grin rum u Malme, a Duška se nešto utišala u zadnje vreme, izgleda da nije bila ni na ispraćaju
 
Back
Top