rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Fin termin, nadam se da možemo očekivati prve utiske već popodne.
 
Pa čim EBU okači neki delić, to je sve, i ako se oglasi Teya kako je zadovoljna. Neće tu biti nešto puno utisaka kada su probe zatvorene za javnost.
 
Neće tu biti nešto puno utisaka kada su probe zatvorene za javnost.
Stvarno mi i dalje nije jasna ova odluka. Jel su i druge probe zatvorene? Više se ni ne sećam kako je bilo prošle godine lol
 
Stvarno mi i dalje nije jasna ova odluka. Jel su i druge probe zatvorene? Više se ni ne sećam kako je bilo prošle godine lol
Da, sve pojedinačne probe su zatvorene. Otvoreno za medije tek od prve generalne probe, 6. maja popodne.
 
EBU/ESC: Zatvaramo probe da se ne bi remetio duševni mir takmičara
Isto EBU/ESC: Uvodimo treću kategoriju u finalnom žrebu kako bismo istakli favorite produkcije, poyy
 
Htela sam da ubacim jedan klip sa njenom pesmom ali mi ne izbacuje uopste nista ... bas sam poludela
Ti hoces da okacis video na neki postojeci audio koji se nalazi na tiktoku? Ne razumem tacno koji problem imas posto i nisam neki ozbiljan korisnik tiktoka.
 
Ti hoces da okacis video na neki postojeci audio koji se nalazi na tiktoku? Ne razumem tacno koji problem imas posto i nisam neki ozbiljan korisnik tiktoka.
Da, hocu da ubacim video uz njenu pesmu, Ramondu. Ali mi ne iskace pesma kao mogucnost da je zakacim uz video. Ni ja nemam nijedan video na tiktoku, probala sam pre jednom al sam to obrisala. Tako da ga maltene uopste ne koristim samo sam htela sad da okacim.
 
Ono sto znam da video sa copyright muzikom gde spada i Ramonda, ne moze da traje duze od 60 sekundi u suprotnom ga mutiraju. Tako da tesko da ces na tiktoku naci nesto duze od minut sa njenom pesmom.
 
Interesantno je to kako nas polufinalni žiri u prošlosti i nije toliko sakatio osim u slučaju Bojane Stamenov koja je u polufinalu bila debelo ispod crte a u finalu takođe među najniže rangiranima što je bila i ostala skandalčina... 💀

Milan Stanković je npr. bio osmi a i Uraganke koliko se sjećam na 8. mjestu i kod publike i kod žirija iako smo skoro svi mislili da će ih žiri urnisati i ako prođu da će to biti zahvaljujući televotingu lol, prema Neveni su isto ispali fer ocjenivši je za čak 5. poziciju bješe, za Balkaniku i Sanju se nešto ne sjećam ali mislim da su se tu oko granice muvali...

No zato kad dođe finale kao da pukne grom u koprive i tih silnih bodova više nema, kapiram da smo u većini slučajeva bili u slabijim polufinalima pa u finalnoj večeri sa dosta većim brojem zemalja glasovi se razvodne na druge favorite ali opet sam mišljenja da je veliki kontrast to što je Nevena tipa bila u top 5 polufinala a u finalu oko 20. mjesta, ona i Sanja u definitivno zaslužile koji poen više a jedino su nas maksimalno ispoštovali u slučaju Nine i Željka što je svakako daleka prošlost.

Ovo je prva godina da mi u slučaju naše pjesme nedostaje žiri u polufinalu (takvo vrijeme došlo lol, da mi je neko ranije pričao ne bih mu vjerovao), nije da strahujem za Teyin prolaz ali mi ovaj broj 2 ne da mira i da njega nema bio bih puno spokojniji, sa žirijem bih bukvalno mrtav 'ladan pratio takmičenje.
 
Teyi želim uspeh i prvenstveno da ona bude zadovaljna sveobuhvatnim i konačnim učinkom, bez obzira kakav bio... a komentari na portalima o njoj i pesmi su mi takva ljigavština, ne dno dna, već dno dna dna.. pitam se kakvi bi komentari bili na Lazanju da je on naš predstavnik i njegov status favorita... neki ljudi su definitivno za poslati i zaključati u Severnu Koreju...
 
Ma biće to sve profesionalno odrađeno jer u Teyu i njen tim ne sumnjam ni najmanje, vjerujem da će sve ispasti onako kako su i zamislili, ulivaju mi povjerenje od početka i vidi se da su od riječi i na visini zadatka a na ono što nije do njih svakako ne mogu uticati...

Lagan sam poprilično i mislim da je finale svakako neupitno, šta više rekao bih da mi je ovo od Bojane prvi put da sam 99% siguran u prolazak našeg predstavnika a bio bih 100% samo da nam ne uvališe šugavi redni broj 2 zbog koga izvjesna doza bojazni postoji u meni, da je bilo koji drugi u pitanju najopuštenije bih dočekao i odgledao prvo veče.

Inače, top mi je što u televote only polufinalima već drugu godinu za redom šaljemo vanšablonske pjesme koje nisu klasičan ''serbian thing'' i tako smo dokazali da ne idemo uz dlaku publici za razliku od mase zemalja koja je pošla tim ''it's crazy it's party'' putem, neki komentarišu u fazonu ''baš smo sad našli slati sporu baladu kad nema žirija'' ali tako i treba, na muci se poznaju junaci. 💪
 
Teya se na promociji nije ni najmanje zblizila sa Nemom, irskom vesticom, Olijem i tom ekipom... nije se s njima ni slikala ni druzila
 
Back
Top