rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Meni je to okej. Jednostavno je takav tip osobe, nema razloga da se na silu s nekime druži i slično. U kontekstu ESC-a to ionako ne može ni pomoći ni odmoći. Općenito mi djeluje da je koncept ESC promocije bilo kojeg oblika gubljenje vremena i novaca. Meni se baš sviđa takva kakva jest, tiha, nenametljiva, a opet ne ostavlja dojam neke nafurane osobice u stilu "drugi nisu dostojni mog prisutstva" nego je jednostavno takav karakter.

Inače, sledim se svaki put kad pročitam ispraćaj Teya Dore jer u hrvatskom to ima prvenstveno ne baš lijepu i pozitivnu konotaciju 😅
 
Teya se na promociji nije ni najmanje zblizila sa Nemom, irskom vesticom, Olijem i tom ekipom... nije se s njima ni slikala ni druzila
U Amsterdamu jeste, bas sa Nemom i Ollyem 😉
Moze se pogledati i na snimku koji je okacen na insta na eurovisionserbia 😉
 
Last edited:
Ја сам налетио на коментаре и на Инстаграму и подивљао у пола 7 ујутру, зато сам окачио Теу са српском заставом на Инста и Фб одмах, неће они мени...
 
Dokaz da ni svi stranci nisu fanovi ,,fast food-a. " 👌
Složiću se sa njim od početne ,,opaske" na 1:57 koja je realnost kad su u pitanju većinski ESC fanovi pa sve do kraja. Ko želi neka pogleda.
 
Људи око мене и не знају да је Евровизија сад скоро. Гледам неке кладионице и стојимо ту око 9. или 10. места за полуфинале. То ми је жасу. Можда сам чуо 2-3 песме, али мислим да стварно заслужује финале. А сад у финалу, сигурно ће бити испод 15. места.
 
Za kladionicare: Ramonda je polako opet pocela da se dize 🤭😅
 
Back
Top