rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Опа, добро би дошли Марији влогови из Малмеа због хајпа 🙌

Што се хаљине тиче, ја сам од почетка за то да носи нешто као из спота Џанум, а и то се ваљда рачуна у хаљине, тако да може
 
Meni je palo napamet da je Marija gost za Interval nastupe kao fora Sertab (2003) Helena (2005) i Mara (2007) 😂 mada rano je da ide još sve i da jeste.
 
On je odlican, od Konstrakte tri godine odusevljen nama. Samo je Hurricane dao negativne kritike. Bukvalno svi koji nisu laici hvale njenu kontrolu glasa i vokal. Ne znam kako je neko mogao da pomisli da ne zna da peva? Pored zavrsenig Berklee-a. Bila prateci vokal top americkim pevacima.

 
Зато што су се људи хватали за онај Мјузиквик наступ гдје је озвучење на просјечном осамнаестом рођендану под шатором боље од тога било
 
Ona tad mislim da bukvalno nije čula samu sebe, nije imala ni slušalicu
 
Ali ova panika zbog haljine nmggg. Pa nismo mi Albanija koja svake godine obuče predstavnike u neke teške haljinetine sa 20 kila materijala.
 
Највећа стрепња за облеку била за Хурикејн због траума са Моје 3. Сутрашњи дан дочекујем миран
 
Osim grupe Hurricane, poslednjih godina su svi naši predstavnici bili ok, čak i solidno obučeni.
 
Back
Top