rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Da smo imali producentski zreb u pf ne bismo imali 7 najjacih pesama u prvoj polovini odredjenoj zrebom a do kraja promaju.
 
Pa kad pratite sve 24/7 i znate ceo program od a do š naravno da ce vam doci preko glave pre nego sto esc pocne.

A Teya da nastupa nakon Kipra i jeste na neki nacin istaknuto, jer odma nakon brze pesme ide spora.
 
Uprkos svim okolnostima, ja verujem da nismo u gorih pet i da ćemo proći u finale...
Sta su okolnosti, sta znaci uprkos nismo u gorih pet i verovanje da cemo proci u finale?

Znaci li to da ipak ima sumnje koja je zasnovana na realnoscu, a ne delulu sizenjem fanova, koji su predvidjali top 3, top 10, favorita za pobednika??? :D
 
Sta su okolnosti, sta znaci uprkos nismo u gorih pet i verovanje da cemo proci u finale?

Znaci li to da ipak ima sumnje koja je zasnovana na realnoscu, a ne delulu sizenjem fanova, koji su predvidjali top 3, top 10, favorita za pobednika??? :D
I oni su jadni svesni svega.
 
I zasto Slimane nema wide shots bine u nastupu a balada je?

Odgovore na sva vasa, tj nasa pitanja dace nas najpouzdaniji dousnik iz OGAE-a i RTS-a

obrovac-medicinska.gif
 
Last edited by a moderator:
Ja se jadan nadao da će ova sezona proći bez drame “nećemo proći u finale” ali ipak ništa bez toga 😭 ali hajde još 7 dana i jedva čekam da se završi čitava ESC sezona konačno, nekako mi je najgora od kad je pratim i namanje Hype-a imam, počev od Breskvice na PZE, pa hoće-neće Izr*el, pa nas stavili druge da nastupamo i tako dalje i tako bliže…
 
Sta su okolnosti, sta znaci uprkos nismo u gorih pet i verovanje da cemo proci u finale?

Znaci li to da ipak ima sumnje koja je zasnovana na realnoscu, a ne delulu sizenjem fanova, koji su predvidjali top 3, top 10, favorita za pobednika??? :D
Mislio sam na vaše komentare ovde. To za "gorih pet" rekao sam već javno.

I sada ću reći čuvenu rečenicu: Znam koliko i vi, pošto (samo ja) nisam u Malmeu 😃
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top