rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Stvarno pokušavam da budem odmeren u komentarisanju jer ni ja ne volim da ljudi koji se ne razumeju u moj posao komentarišu isti, ali samo mi nije jasno kako RTS dobije stand-in u aprilu, pogledaju snimak gde je 85% nastupa snimanje mraka iz daljine i kao wow, to mi je super. Make it make sense.
 
Stvarno pokušavam da budem odmeren u komentarisanju jer ni ja ne volim da ljudi koji se ne razumeju u moj posao komentarišu isti, ali samo mi nije jasno kako RTS dobije stand-in u aprilu, pogledaju snimak gde je 85% nastupa snimanje mraka iz daljine i kao wow, to mi je super. Make it make sense.
To se i ja pitam, kako neko ne primeti da ništa nije copy/paste niti bolje urađeno. Garant Teya nije prisustvovala toj “sednici” nego ona pozerka od urednice programa samo rekla ma divno, krasno, bajno.
 
Ne moramo da budemo snimatelji ili preterano da se razumemo u to, dovoljno je da pogledamo istaknute nastupe drugih država godinama unazad pa i ove. Razlika postoji i činjenica je da mi u tom smislu kaskamo žestoko.
 
Al nije mi jasan taj princip da drugi mogu kadrove kako žele (čitaj krupne), a kod nas MORA krupan kadar i to ne sme da se menja. Verovatno to onda košta, nemam drugo razumevanje problema.
 
U suštini da, meni se tokom godina baš izoštrilo oko za režiju, ali kao računam Milica je ipak školovala to. 💀
 
Realno, Rts nikad nije znao da izrezira nastup nesto posebno. Po mom misljenju nas najbolje izreziran nastup je imao Zeljko kad je pevao Lane Moje. Nevena Bo, Tijana Bo, Balkanika i moje 3 su horor od rezije, a ovi preostali su bili samo ok.
 
Od ove pesme bi svaki normalan javni servis napravio konkurenta za top 10. Bolje da su se pravili da se Teya zarazila kovidom i samo poslali nf.
aw-cute.gif

Da li je uvodni deo identičan kao na PZE ili je Omikron bio upravu da će imati onaj uvod iz Barselona pre partija?
 
Još uvek verujem u prolaz u finale. Zaista ne želim da mislim o mogućnosti ostanka u polufinalu jer bi to značilo da, bez obzira na kojoj poziciji završi, Teya donosi najslabi rezultat Srbiji na ESC. Ne zaslužuje takvu titulu.

2009. - 10/19
2013. - 11/16
2017. - 11/18
 
RTS bi stvarno mogao da prestane sa hvalisanjem i za početak da nađu nekog ko će kršteno izrežirati nastup. Jezivo koliko je sve bilo bolje odrađeno u Beogradu i koliko se izgubila magija koju je nastup imao.
 
Poremetio mi se san, spavao ukupno pet sati, hvala vam delegacijo!

zorica-markovic.gif
 
Spojlovali mi Rusi, slučajno sam kliknuo.
RTS bi stvarno mogao da prestane sa hvalisanjem i za početak da nađu nekog ko će kršteno izrežirati nastup. Jezivo koliko je sve bilo bolje odrađeno u Beogradu i koliko se izgubila magija koju je nastup imao.
Definitivno da Rts, a naročito Olivera prestanu sa hvalisanjem po emisijama. Ja i dalje verujem da je ovo sa snimka popravljeno, da prolazimo u finale i da ćemo biti u TOP 15. Bože moj, ne možemo svake godine biti prvi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top